alva Naturkosmetik FOR HIM - intensywny dezodorant krystaliczny, 75 ml

Ochronny dezodorant dla aktywnych mężczyzn

53,14 zł 59,05 zł -10%

(708,53 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 75 ml

Produkt dostępny

Dostawa do wtorek, 6 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do niedziela do 23:59 godz..

Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 199,00 zł
Więcej informacji na temat wysyłki i dostawy

Właściwości i zalety

  • Intensywna ochrona
  • Delikatny dla skóry
  • Właściwości pielęgnacyjne
  • Nietestowane na zwierzętach Nietestowane na zwierzętach

Kupowane często z alva Naturkosmetik FOR HIM reaktywny szampon z kofeiną, 200 ml

alva Naturkosmetik FOR HIM - intensywny dezodorant krystaliczny, 75 ml 53,14 zł (708,53 zł / l)
alva Naturkosmetik FOR HIM reaktywny szampon z kofeiną, 200 ml 65,48 zł (327,40 zł / l)
Cena całkowita: 118,62 zł
Opis

Krystaliczny dezodorant w sprayu FOR HIM chroni przed nieprzyjemnym zapachem ciała i wilgocią pod pachami, nawet jeśli masz dużą skłonność do pocenia się - aż do 24 godzin! Dzięki swoim składnikom jest bardzo mocny, ale jednocześnie niezwykle delikatny dla skóry. Odżywia aloesem i żywokostem.

Nr art.: XEC-ALV-3107
Zawartość: 75 ml
EAN: 4013640031071
Numer producenta: 3107
Marka: alva Naturkosmetik
Rodzaje produktów: Dezodorant
Właściwości: Nietestowane na zwierzętach
Specjalnie dla: Mężczyźni
Składniki (INCI)

Aqua, Aloe Barbensis[1], Potassium Alum, Hamamelis Virginiana (Witch Hazel)[2], Polyglyceryl -10 Laurate[2], Symphytum Officinale Extract[2], Glycerin[2], Parfum, Xanthan Gum, Cinnamic Acid[2]

  1. z kontrolowanych upraw ekologicznych
  2. pochodzenia naturalnego
Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta
Producent: alva naturkosmetik GmbH & Co. KG, In der Wolfskaute 26a, 61130, Nidderau, Niemcy, info@alva.de

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla alva Naturkosmetik FOR HIM - intensywny dezodorant krystaliczny

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder