Magazyn

5 porad dotyczących pielęgnacji skóry latem

Czekamy na nie z utęsknieniem i już niedługo nadejdzie: nasze ukochane lato. Ale wraz z nim pojawiają się również nowe problemy dla naszej skóry i z tego powodu musisz zadbać o odpowiednią pielęgnację.

Poznaj założyciela: Dr. Dennis Gross

W „Meet the Founder” Cosmeterie rozmawia z Dr. Dennis Gross, założyciel marki o tej samej nazwie. Historię dermatologicznej pielęgnacji skóry z Nowego Jorku można znaleźć w artykule.

5 wskazówek, jak dbać o środowisko w łazience

Zrównoważony styl życia nabiera coraz większego znaczenia, także w przypadku naszych produktów do pielęgnacji. Niestety, wiele osób nie wie, od czego zacząć. Dlatego zebraliśmy 5 prostych wskazówek, dzięki którym łazienka będzie bardziej ekologiczna.

Balsam, krem czy maść - jaka jest różnica?

Stosujemy je codziennie: balsamy, kremy i maści. Ale na czym dokładnie polega różnica i jaka mieszanka powinna być używana do czego? Stworzyliśmy dla Ciebie przegląd, aby umożliwić idealną i poprawną aplikację.

Power Moms w branży kosmetycznej

W samą porę na Dzień Matki chcemy przedstawić 3 kobiety wpływowych z branży kosmetycznej, które nie tylko założyły własną firmę, ale są jednocześnie prawdziwymi super mamami. Prawdziwa inspiracja.

Poznaj założyciela: NUORI

W naszej serii wywiadów „Meet the Founder” przedstawiamy twarze Twoich ulubionych marek. Założycielka NUORI Jasmi Bonnén rozmawiała z nami i ujawnia historię stojącą za popularną marką.

Kwas hialuronowy pod lupą

Składnik prawie każdego produktu do pielęgnacji przeciwstarzeniowej: kwas hialuronowy. Ale co się za tym kryje, jak działa kwas hialuronowy i czy jest on odpowiedni dla Twojej skóry? Wszystko, co musisz wiedzieć o broni przeciwstarzeniowej,...

Odpowiednia pielęgnacja włosów na wiosnę

Wyciągnij włosy z hibernacji i przygotuj je na cieplejszy sezon! Dzięki naszym 5 wskazówkom możesz sprawić, że Twoje włosy będą wyglądały pięknie, a także ograniczyć ich sezonowe wypadanie.

Meet the founder: All Tigers

W naszej serii wywiadów „Meet the Founder” przedstawiamy twarze Twojej ulubionej marki. Założyciel ALL TIGERS, Alexis Robillard, rozmawiał z nami i ujawnił historię stojącą za jego wytwórnią.

Podwójne oczyszczanie: Sekret K-Beauty

Jeśli chodzi o pielęgnację skóry, Koreańczycy pokazują nam, jak to zrobić. W tym artykule wyjaśniamy, jaki jest ich sekret i jak możesz zoptymalizować rutynę oczyszczania.