Magazyn

Zatrzymaj urlop na dłużej Zatrzymaj urlop na dłużej

Wakacje mogą się skończyć, ale to nie znaczy, że musimy rezygnować z letniego blasku. Odkryj trzy produkty, które sprawią, że Twoja cera będzie błyszczeć jeszcze długo po urlopie!

Czyńmy razem dobro w Międzynarodowy Dzień Kobiet Czyńmy razem dobro w Międzynarodowy Dzień Kobiet

Zachęcamy do wspólnej zbiórki pieniędzy z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet na rzecz inicjatywy UNHCR Women on the Run. Wszystkie darowizny przekazane między 7 a 9 marca 2023 zostaną przez nas podwojone.

Walentynkowy blask Walentynkowy blask

Nadaj swojej skórze oszałamiający blask w Walentynki i rozpieszczaj ciało najlepszymi produktami pielęgnacyjnymi w ramach małej deklaracji miłości do siebie.Oto nasze porady i triki na świeżą i naturalnie błyszczącą cerę.

Après ski dla Twojej skóry Après ski dla Twojej skóry

Ruszaj na stoki, bo przy odpowiedniej ilości śniegu i słońca nie ma nic lepszego niż jazda na nartach. Dzięki naszej rutynie après-ski sprawisz, że Twoja skóra nabierze blasku nawet podczas urlopu narciarskiego.

Clean Girl Aesthetic Clean Girl Aesthetic

Każdy, kto jest aktywny na platformach społecznościowych, takich jak TikTok czy Instagram, z pewnością zapoznał się z najnowszym trendem: Clean Girl Aesthetic. Pozwól się zainspirować i stwórz z naszymi wskazówkami minimalistyczny i naturalny...

Beauty Trends 2023 Beauty Trends 2023

Rozpoczął się nowy rok, a wraz z nim nowości w branży Beauty. Niezależnie od tego, czy chodzi o pielęgnację skóry czy makijaż, nowy rok niesie ze sobą szereg innowacji. Opowiemy Ci o 2 najważniejszych trendach, które pojawią się w tym roku.

How To Party How To Party

Koniec roku coraz bliżej, a rok 2023 tuż za progiem. Czy to kolacja z przyjaciółmi, czy huczne przyjęcie - Sylwester to przede wszystkim świętowanie! Mamy dla Ciebie kilka wskazówek, które pomogą Ci stworzyć wyjątkowy sylwestrowy makijaż.

Promienna i pełna blasku Promienna i pełna blasku

Okres Świąt Bożego Narodzenia może być czasem dość stresujący. Tym ważniejsze jest, aby od czasu do czasu świadomie znaleźć chwilę dla siebie i dać swojemu ciału i umysłowi małą przerwę. Ta mała rutyna pielęgnacyjna nada Twojej skórze nowy blask.

W 3 krokach do promiennego spojrzenia W 3 krokach do promiennego spojrzenia

Zadbana okolica oczu, pełne blasku spojrzenie okolone długimi, pełnymi rzęsami - przedstawiamy Ci naszych ulubieńców do pielęgnacji okolic oczu i ulubione produkty do makijażu. Bo oczy to zwierciadło duszy!

Nasze wskazówki pielęgnacyjne na zimę Nasze wskazówki pielęgnacyjne na zimę

Szczególnie przy niskich temperaturach skóra i włosy są narażone na duże obciążenia. Suchość i brak blasku tylko czekają, aby Cię dopaść. Mamy dla Ciebie idealne produkty pielęgnacyjne, które w zimowych miesiącach rozpieszczą Twoje ciało każdego...

Nasz niezbędniki na świąteczne przyjęcia Nasz niezbędniki na świąteczne przyjęcia

Powrócił! Najpiękniejszy czas w roku czyli sezon bożonarodzeniowy, a wraz z nim mnóstwo świątecznych uroczystości. Oczaruj wszystkich doskonałą cerą i nienagannym makijażem! Pomoże Ci w tym nasz artykuł, w którym znajdziesz wskazówki, jak wyglądać...