Zatrzymaj urlop na dłużej

Zatrzymaj urlop na dłużej

Odkryj trzy produkty, które przedłużą letni blask!

Wakacje mogą się skończyć, ale to nie znaczy, że musimy rezygnować z letniego blasku. Odkryj trzy produkty, które sprawią, że Twoja cera będzie błyszczeć jeszcze długo po urlopie!

Blask dla Twojej cery

Krem do twarzy Daily Glow firmy Verso nie tylko dostarcza skórze Retinol 8 i witaminę C, ale także nadaje jej niepowtarzalny blask, który widać natychmiast po zastosowaniu. Pielęgnacja zawiera również ochronne antyoksydanty oraz poprawia strukturę i elastyczność skóry. Idealny do codziennej pielęgnacji!

Letnia opalenizna przez cały rok

Aby opalenizna na skórze nie zniknęła zbyt szybko, możesz wspomóc się odżywczym samoopalaczem: Eclipse Tanning Mousse od Luna Bronze błyskawicznie zadba o efekt muśniętej słońcem skóry, a jednocześnie pachnie mirtem cytrynowym, kwiatem pomarańczy i mandarynką. Niebiański!

Pocałunek słońca

Pielęgnacja i blask w jednym? Czemu nie! Dzięki Liquid Light Serum Highlighter od ILIA nadasz swojej cerze promienny wygląd. Delikatna żelowa konsystencja serum jest nie tylko bardzo odżywcza, ale również chroni skórę przed niebieskim światłem emitowanym przez ekrany telefonów komórkowych lub komputerów.