Self-Care z FOREO

Self-Care z FOREO

Trzy kroki Twojej pielęgnacji skóry

Ponieważ większość z nas prowadzi dość zabiegany i stresujący tryb życia na codzienną rutynę pielęgnacyjną twarzy może nam nie wystarczać często czasu. Jednak warto pamiętać, jak ważna jest pielęgnacja twarzy - nie tylko dla pięknego wyglądu, dla którego ważna jest regularna rutyna, ale również dla naszego samopoczucia. Jak by to było, gdyby codzienna pielęgnacja twarzy była wygodna, łatwa i szybka? Dzięki urządzeniom marki FOREO profesjonalna pielęgnacja skóry oraz codzienne 6-minutowe spa będzie możliwe i to we własnym domu!

Krok 1: Oczyszczanie twarzy LUNA™ 3

Pierwszym krokiem w codziennej pielęgnacji skóry jest dokładne oczyszczenie twarzy, które usunie pozostałości makijażu oraz brud. LUNA™ 3 pomaga optymalnie oczyścić skórę i przygotować ją do późniejszej pielęgnacji. Silikonowa główka szczoteczki jest dostępna w trzech różnych wariantach — z punktami dotykowymi, które zostały opracowane specjalnie dla skóry wrażliwej, normalnej i mieszanej — i zapewnia skuteczne i spersonalizowane czyszczenie dla każdego rodzaju skóry. W ten sposób w jednym prostym kroku możesz oczyścić swoją skórę od pozostałości makijażu, potu, zanieczyszczeń i martwych komórek naskórka. Rezultat: miękka, nieskazitelna cera.

Krok 2: Masaż i ujędrnianie skóry z LUNA™ 3

Drugi etap pielęgnacji wykonywany jest za pomocą drugiej strony urządzenia LUNA™ 3. Do wyboru są różne masaże, które możesz wybrać w aplikacji FOREO i które pozwalają na ukierunkowanie na różne obszary twarzy za pomocą powierzchnia masująca i pulsacje FOREO T-Sonic™, która stymuluje wybrany obszar. W ten sposób uwalniane są punkty napięcia w mięśniach twarzy, skóra zaczyna produkować elastynę i kolagen, poprawia się wchłanianie produktów pielęgnacyjnych oraz cera staje się jędrniejsza. Podaruj sobie skórę, która jest świeża, odmłodzona i błyszczy.

Krok 3: Aplikacja maski z urządzeniem UFO™ 2

Głębokie nawilżenie Twojej skóry odgrywa ważną rolę w rutynie pielęgnacyjnej. Odżywcza maseczka do twarzy jest zatem idealnym uzupełnieniem, które odpowiednio nawilży twarz. Dzięki zastosowaniu ciepła, światła LED i krioterapii oraz masażu T-Sonic™ UFO™ 2 nie tylko zapewnia skórze nawilżenie, ale także zaspokaja indywidualne potrzeby pielęgnacyjne dzięki specjalnym aktywnym składnikom masek FOREO. Maski aktywowane przez UFO™ zostały specjalnie opracowane do użytku z urządzeniem, dzięki czemu składniki aktywne mogą być transportowane w głąb skóry dla maksymalnego efektu. Dzięki temu innowacyjnemu narzędziu nic nie stoi na przeszkodzie, aby skóra była jeszcze bardziej zadbana.