W 3 krokach do promiennego spojrzenia

W 3 krokach do promiennego spojrzenia

Umieść swoje oczy w centrum uwagi

Zadbana okolica oczu, pełne blasku spojrzenie okolone długimi, pełnymi rzęsami - przedstawiamy Ci naszych ulubieńców do pielęgnacji okolic oczu i ulubione produkty do makijażu. Bo oczy to zwierciadło duszy!

Krok 1: Właściwa pielęgnacja to podstawa

W codziennej pielęgnacji skóry często zapomina się o pielęgnacji okolic oczu. Wrażliwa, delikatna skóra w tym rejonie wymaga wiele uwagi. Krem pod oczy EYE firmy Dr. Tonar dostarcza skórze niezbędnego nawilżenia i ważnych składników odżywczych, takich jak witamina A, kwas hialuronowy, olej z pestek moreli i witamina E. Podaruj oczom blask.

Krok 2: Użyj odżywki do rzęs!

Zafunduj rzęsom długość i objętość! Wysokiej jakości odżywka do rzęs może Ci w tym pomóc! Eyelash Awakening Serum marki M2 Beauté wzmacnia włoski, stymuluje ich wzrost i zapobiega przedwczesnemu wypadaniu.

Krok 3: Doskonałe rezultaty dzięki tuszowi zwiększającemu objętość

Dobry tusz do rzęs ostatecznie podkreśli Twoje rzęsy! Jego wybór jest tutaj kluczowy. Tusz Lash Lift Mascara firmy SWEED zachwyca innowacyjną szczoteczką, która pokrywa każdą rzęsę od nasady po same końce. Dzięki temu rzęsy wydają się wyjątkowo długie i wyraziste.