Nasze wskazówki, jak dbać o suchą skórę

Nasze wskazówki, jak dbać o suchą skórę

W ten sposób zapewnisz swojej skórze intensywne nawilżenie!

Nasza skóra może być podatna na przesuszenie, szczególnie w zimowych miesiącach. Tęskni ona za dodatkową dawką pielęgnacji, która zapewni jej intensywne nawilżenie. Poznaj nasze trzy kosmetykowe cuda, które przyniosą Twojej skórze realne korzyści z ich stosowania, i to nie tylko jesienią i zimą!

Produkt nr 1: 30-dniowa intensywna kuracja

Ampułki Hyaluron Booster od Faces of Fey zawierają 1,25% hialuronu w postaci poczwórnego kompleksu hialuronowego, który daje zarówno natychmiastowy, jak i długotrwały efekt! Ampułki doskonale nadają się do przeprowadzenia 30-dniowej intensywnej kuracji, która z powodzeniem uzupełni rezerwy nawilżenia skóry.

Produkt nr 2: Intensywna pielęgnacja nawilżająca

Dla młodzieńczego blasku: Water Drench ™ Hyaluronic Cloud Serum od Petera Thomasa Rotha zawiera kompleks kwasu hialuronowego w wysokiej dawce (75%), który zapewnia skórze intensywne nawilżenie, a jednocześnie ma działanie ujędrniające i wygładzające.

Produkt nr 3: Dla twojego ciała

W zimne miesiące roku powinniśmy również zadbać o skórę naszego ciała. Nasz wybór: Mineralny balsam do ciała firmy AHAVA, który szybko się wchłania oraz pielęgnuje i odżywia Twoją skórę 12 minerałami i wodą z Morza Martwego. Podaruj swojemu ciału pielęgnację najwyższej klasy.