Sekret zasadowej pielęgnacji skóry

Sekret zasadowej pielęgnacji skóry

Poznaj Założyciela

Za angielską marką Sönd stoi dwoje przyjaciół, Markus i Eileen, którzy postawili sobie zadanie opracowania skutecznej linii pielęgnacyjnej dla skóry wrażliwej i problematycznej. Zadaliśmy Markusowi kilka pytań.

1. Co jest specjalnego w Sönd?

Markus: „Nasze produkty wspierają naturalne alkaliczne środowisko skóry. Prawie wszystkie inne produkty na rynku mają wartość pH w zakresie kwaśnym, a to zasadniczo różni się od naszego. Takie podejście pozwoliło naszym klientom zobaczyć efekty. Nasze produkty działają w najgłębszych warstwach komórkowych skóry i wspomagają zarówno gojenie, jak i regenerację. Na tym poziomie skóra jest naturalnie alkaliczna - podobnie jak produkty Sönd.”

2. Jakie są zalety zasadowej pielęgnacji skóry?

Markus: „Alkaliczne podejście ma cztery główne zalety: po pierwsze pomaga nawilżyć skórę. Po drugie, podstawowe produkty do pielęgnacji wspierają naturalne pH ciała i skóry, a tym samym zapewniają optymalne funkcjonowanie komórek. To z kolei wzmacnia naturalną obronę i po czwarte, wzmacnia tkankę łączną, która utrzymuje elastyczność skóry. ”

3. Na czym polega marka „Sönd”?

Markus: „Cera ma duży wpływ na to, jak się czujemy. Jeśli mamy problematyczną skórę, na przykład z trądzikiem, może to wpłynąć na naszą pewność siebie. Każdy jest wyjątkowy i ma coś do zaoferowania światu. Chcemy przyczynić się do lepszego samopoczucia ludzi wi ch skórze. Marka „Sönd” została zainspirowana słowem „szczególny” (besonders). Wyjęliśmy „Sond” i dodaliśmy umlaut, aby wskazać nasze niemieckie korzenie ”.

4. Jakie produkty obejmuje marka i czy można je również łączyć z innymi produktami (innych marek)?

Markus: „Obecnie mamy pięć produktów: krem oczyszczający, krem na dzień, krem na noc, serum i krzemionkowe suplementy diety. Ponieważ większość innych produktów na rynku jest kwaśna, mogą działać wbrew temu, co chcą osiągnąć nasze produkty. Wiemy, że każda skóra jest inna i nie ma jednej uniwersalnej formuły, więc ludzie muszą sami zdecydować, co jest dla nich odpowiednie.

Nawiasem mówiąc, produkty te są wolne od parabenów, siarczanów, ftalanów i formaldehydu - nawet tych, które nazywają się innymi nazwami. Nigdy nie testowaliśmy i nigdy nie będziemy testować na zwierzętach. ”

5. Do jakich rodzajów skóry nadaje się linia produktów do pielęgnacji skóry Sönd?

Markus: „Produkty zostały opracowane dla osób z wrażliwą i problematyczną skórą. Klienci z suchym wypryskiem, trądzikiem lub łuszczycą osiągnęli świetne wyniki. Właśnie dlatego, że nasze produkty przyjmują tak radykalnie odmienne podejście, klienci osiągnęli wyniki, które wcześniej nie mogli uzyskać”.

6. Po jakim czasie mogę spodziewać się zmiany / poprawy skóry?

Markus: „Jest to zależne od osoby. W przypadku trądziku, wyprysku i suchej skóry klienci odczuwają poprawę skóry w ciągu kilku dni”.

Śledź Cosmeterie w mediach społecznościowych i nie przegap żadnych nowości i konkursów!