New Year, New Me - rozpocznij rok pełen energii dzięki Detox

New Year, New Me - rozpocznij rok pełen energii dzięki Detox

Pozytywny wpływ na ciało, skórę i włosy

Dla większego wewnętrznego i zewnętrznego blasku

Mroźna zima i blokady w ciągu ostatnich kilku miesięcy sprawiły, że jesteśmy mniej aktywni i spożywamy więcej fast foodów. Na dłuższą metę niewiele dobrego dla organizmu. Czujesz się słaby, ospały i niezrównoważony. Zanieczyszczenia stają się widoczne na skórze, a włosy stają się cieńsze i bardziej wiotkie, jeśli brakuje im składników odżywczych. Dzięki kilku wskazówkom możesz obudzić swoje wnętrze, aby znów zabłysnąć i zapewnić więcej energii w życiu codziennym.

Dzięki odpowiednim produktom odtruwającym możesz oczyścić swoje ciało od wewnątrz i na zewnątrz oraz obudzić je do nowej siły. Poznaj nasze wysokiej jakości produkty detoksykacyjne i suplementy diety, dzięki którym oczyścisz swój organizm od wewnątrz, zregenerujesz go i obudzisz do nowej siły. Kuracja detoksykacyjna przyspiesza metabolizm i uwalnia organizm od szkodliwych substancji. W połączeniu ze zbilansowaną dietą i poradami dotyczącymi mentalnej motywacji, poczujesz się całkowicie komfortowo w swojej skórze.

Energia dla ciała, skóry i włosów

Tonik

Tonik to suplementy diety, które składają się z całkowicie naturalnych składników o udowodnionym działaniu i przyczyniają się do dobrego samopoczucia. Kapsułki wypełnione płynem zawierają ocet jabłkowy, olej kokosowy, kurkumę lub olej konopny i są wyjątkowo łatwe do połknięcia dzięki żelowej strukturze. Zapewniają dostarczanie ważnych składników odżywczych, które są znane ze swojego pozytywnego wpływu na organizm i skórę przez całą dobę.

YLUMI - piękno od wewnątrz

Suplementy diety YULMI są tworzone przez ekspertów z wielką miłością i wyłącznie z naturalnych i sprawdzonych składników. Zawierają wysokiej jakości zioła i grzyby lecznicze, wspomagają układ odpornościowy, metabolizm oraz przyczyniają się do utrzymania zdrowej skóry.
Produkty są w 100% wegańskie, bezglutenowe, bezcukrowe, wolne od pestycydów i metali ciężkich oraz zostały wyprodukowane bez testów na zwierzętach.

Kliknij tutaj, aby zobaczyć inne suplementy detoksykacyjne i odżywcze!

Mentalne wskazówki motywacyjne

Ustal intencje na dany dzień

Celowo planuj przerwy i wykorzystuj je, medytując przez pięć do dziesięciu minut dziennie. Możesz wykonywać określone ćwiczenia oddechowe, po prostu usiądź cicho i pozwól swoim myślom błądzić lub posłuchaj medytacji prowadzonej online. Możesz również znaleźć specjalne medytacje motywacyjne i energetyczne. Najlepszym rozwiązaniem jest poranna mediacja, w której stawiasz sobie nowy, pozytywny zamiar jako swój codzienny cel na każdy dzień.

Zaprojektuj tablicę wizji i wizualizuj cele

Cele są ważne, abyś mógł je wizualizować i uczynić je bardziej namacalnymi. Zdobądź tablicę z notatkami lub chwyć kartonowe pudełko i użyj go do stworzenia własnej tablicy wizji ze wszystkimi celami i sukcesami, które chcesz osiągnąć w nadchodzącym roku. Masz całkowitą swobodę w projektowaniu i możesz twórczo wyrazić siebie. Tablicę wizyjną należy umieścić tak, aby była widoczna każdego dnia.