AHAVA: Siła z natury

AHAVA: Siła z natury

Równowaga między naturą a nauką.

„Nasza firma kieruje się naturą i opracowuje formuły pielęgnacyjne dla skóry, włosów i ciała, które działają od wewnątrz”.

Jaka jest historia AHAVA?

Marka AHAVA powstała w 1988 roku z misją tworzenia produktów pielęgnacyjnych, które czerpią z natury. Zespół miał za zadanie tworzyć nie tylko poprzez ekspolorację, ale również ochraniając i oddając kult przyrodzie. Dlatego w centrum swoich badań postawił region Morza Martwego w dzisiejszym Izraelu, gdzie starał się zrozumieć, które minerały i substancje roślinne działają korzystnie na skórę i jak można je wykorzystać w innowacyjnych kosmetykach.

Fenomen natury: Osmoter firmy AHAVA ™

Legendarny, opatentowany osmoter firmy AHAVA powstał w wyniku intensywnych badań nad naturą i ludzką skórą. To mineralny katalizator, który wykorzystuje dynamiczne elementy Morza Martwego, aby zapewnić skórze niespotykane dotąd nawilżenie. Substancje odżywcze i nawilżające przenikają z głębi skóry do warstw zewnętrznych, dzięki czemu produkty pielęgnacyjne AHAVA aktywują się od wewnątrz.

Świadomość ekologiczna na pierwszym miejscu

Marka AHAVA stawia Matkę Ziemię na wysokim miejscu w swojej filozofii, dlatego receptury kosmetyków powstają z dbałością o jak najmniejszy wpływ na środowisko. Przykładem tego jest proces obrotu wodą w zakładzie produkcyjnym, gdzie lokalna flora jest wykorzystywana do filtrowania odpadów.

Formuły pod mikroskopem

AHAVA wierzy, że formuły kosmetyków powinny być przejrzyste dla klientów. Obietnice dotyczące ich produktów pielęgnacyjnych to:

  • Produkty nie zawierają parabenów.
  • Produkty AHAVA są wegańskie.
  • Twoje produkty pielęgnacyjne podlegają surowym testom alergicznym i dlatego nadają się również do skóry wrażliwej.
  • Składniki pochodzą z natury i są produkowane bez GMOS.
  • AHAVA produkuje bez laurylosiarczanu sodu (SLS), ftalanu, triklosanu i olejów mineralnych.


Śledź nas w mediach społecznościowych i nigdy nie przegap nowych trendów, konkursów i współprac!