Peelingi - kiedy i jak często ich używać

Peelingi - kiedy i jak często ich używać

Zalety peelingów (chemicznych)

TERAZ jest najlepszy czas, aby poddać skórę peelingom odnawiającym komórki, ponieważ ekspozycja na słońce nie jest już tak intensywna! Peelingi zapewniają usunięcie nadmiaru komórek skóry, przez co skóra jest bardziej wrażliwa na światło. Zmieniona temperatura wpływa również na naszą skórę i zapewnia np. spowolnienie metabolizmu komórkowego. Odnowa komórek jest stymulowana peelingami, co zapewnia zdrowy, naturalny blask i równomierną cerę. Peeling należy stosować przynajmniej raz w tygodniu.

Peelingi chemiczne

Peelingi chemiczne są intensywniejsze, w porównaniu do peelingów mechanicznyche, a jednocześnie delikatnie zapewniają o wiele bardziej wyrównaną cerę. Łagodne kwasy (np. AHA, BHA czy PHA) powodują usuwanie górnej warstwy skóry i stymulują produkcję kolagenu.

7 zalet peelingu

⫸ Zmniejsz plamy pigmentacyjne
⫸ Zminimalizuj drobne zmarszczki
⫸ Przyspiesz odnowę komórek
⫸ Walczy z nieczystościami
⫸ Bardziej jędrna i pulchniejsza skóra
⫸ Naturalny blask
⫸ Przeciwdziałaj rozszerzonym porom

Płatki peelingujące w praktycznej miesięcznej subskrypcji

Czy wiesz, że płatki peelingujące Dr. Dennis Gross możesz zamówić w ramach miesięcznej subskrypcji (co 30, 60, 90, 120, 150 lub 180 dni)? Dowiedz się więcej!

Nowojorski dermatolog to jeden z najbardziej innowacyjnych dermatologów naszych czasów. Alpha Beta Universal Daily Peel to legendarna, oryginalna formuła Dr. Dennis Gross. Zawiera 5 różnych kwasów, które przeciwdziałają oznakom starzenia, nie powodując podrażnień.