Szampon w kostce: co powinieneś o nim wiedzieć!

Szampon w kostce: co powinieneś o nim wiedzieć!

Mniej plastiku, więcej pielęgnacji

Szampon i odżywka w postaci stałej

Stały żel pod prysznic, stały szampon i stała odżywka zyskały ostatnio na popularności. Praktyczne kostki są prawie jak płynne produkty, tylko woda została z nich usunięta, a wysokiej jakości składniki są skoncentrowane na tym, co najważniejsze. Są również świetnym sposobem na zaoszczędzenie plastiku w łazience.

Ponieważ stałe szampony zazwyczaj nie zawierają wielu dodatków (takich jak silikony) i konserwantów, początkowo może minąć trochę czasu, zanim włosy i skóra głowy przyzwyczają się do nich. Po fazie przejściowej zauważysz, jak twoje włosy się zregenerowały, dzięki czemu będą grubsze i przede wszystkim zdrowsze.

Zalety w skrócie:
⫸ Bez plastikowych opakowań
⫸ Wyjątkowo ekonomiczne
⫸ Kilka wysokiej jakości składników
⫸ Szczególnie łagodny dla skóry i włosów
⫸ Idealny w podróży

Szampon nawilżający włosy!

Lubisz produkty bez plastiku, wegańskie i delikatne produkty pielęgnacyjne? My także! Dlatego naprawdę kochamy stały szampon Foamie! Aloe You Vera Much z aloesem i olejkiem migdałowym nadaje się szczególnie do włosów suchych, a wartość pH 5,5 została idealnie dopasowana do włosów i skóry głowy. Kup teraz!

Sposób użycia

Myjka spienia się pod bieżącą wodą między dłońmi. Następnie rozprowadź piankę na skórze lub włosach i zmyj jak zwykle. Po użyciu najlepiej umieścić szampon w kostce w suchej mydelniczce poza prysznicem, aby mógł wyschnąć. Następnie możesz przechowywać go w zamkniętym pojemniku do ponownego użycia.

Zdjęcia: FOAMIE

Śledź Cosmeterie w mediach społecznościowych i nie przegap żadnych nowości i konkursów kosmetycznych!