Après ski dla Twojej skóry

Après ski dla Twojej skóry

Pielęgnacja podczas urlopu narciarskiego

Teraz na stoki - "Weil Schifoan is des leiwaundste, wos ma sich nur vurstelln kann" [ponieważ jazda na nartach to najlepszą rzeczą, jaką można sobie wyobrazić] - jak mówi piosenka Schifoan autorstwa Wolfganga Ambrosa. Niestety, najpopularniejsza zimowa aktywność wcale nie jest najlepsza dla naszej skóry. Lodowate temperatury, suche powietrze i noszenie kominiarek obciążają skórę i sprawiają, że staje się sucha i spierzchnięta.

Dlatego warto poświęcić dodatkowy czas na pielęgnację skóry po dniu spędzonym na stoku. Dzięki naszej Après Ski Routine możesz sprawić, że Twoja skóra nabierze blasku nawet podczas urlopu narciarskiego.

Krok 1: Nawilżenie, nawilżenie i jeszcze więcej nawilżenia!

Gdy jeździsz na nartach, Twoja skóra jest narażona na wielogodzinne działanie lodowatego i przede wszystkim suchego powietrza, co może prowadzić do odwodnienia i bladości skóry. Aby tego uniknąć, niezbędny jest wysokiej jakości krem nawilżający. Vital Facial Cream marki NUORI to lekki krem przywracający skórze witalność. Formuła kremu zawiera unikalny, wieloszczepowy kwas hialuronowy, który wnika w głąb skóry i przywraca jej naturalną równowagę nawilżenia.

Odkryj wiele innych kremów nawilżających tutaj.

Krok 2: Nowy blask dla Twoich oczu

Po dwóch dniach na stoku może się zdarzyć, że pod oczami pojawią się cienie, a okolice oczu stracą blask. Skóra wokół oczu jest szczególnie wrażliwa, dlatego wypróbuj delikatne i rozpieszczające płatki Water Drench Hyaluronic Cloud Hydra-Gel Eye Patches. Oferują one natychmiastowy zastrzyk świeżości i minimalizują drobne zmarszczki. Ich nawilżające działanie przywróci blask Twoim oczom.

Odkryj różnorodne i wysokiej jakości produkty do pielęgnacji oczu tutaj.

Krok 3: Dreamy soft lips

Suche i spierzchnięte usta są nie tylko wizualnie nieapetyczne, ale i po prostu niekomfortowe, a nawet bolesne. Połączenie zimnego powietrza i wilgoci, które często tworzy się pod kominiarkami, to zabójca miękkich i jędrnych ust. Wypróbuj Ceramidin Lip Pair marki Dr. Jart+, który ma za zadanie intensywnie odżywiać suche i odwodnione usta oraz zapobiegać ich przesuszeniu poprzez budowanie bariery ochronnej.

Odkryj niezliczoną ilość innych produktów do pielęgnacji ust tutaj