Beauty Trends 2023

Beauty Trends 2023

Odkryj kosmetyczne trendy!

Rozpoczął się nowy rok, a wraz z nim nowości w branży Beauty. Niezależnie od tego, czy chodzi o pielęgnację skóry czy makijaż, nowy rok niesie ze sobą szereg innowacji. Opowiemy Ci o 2 najważniejszych trendach, które pojawią się w tym roku.

Trend nr 1: Skin Care infused Make-up

Stosowanie konwencjonalnych produktów do makijażu często prowadzi do podrażnień, ponieważ przywiązują one niewielką wagę do jakości składników. W tym czasie renomę zyskują kosmetyki które, nie tylko dostarczają obiecywane rezultaty, ale także mają bogate formuły, które rozpieszczają skórę wysokiej jakości składnikami aktywnymi. Ten trend oferuje korzyści dla skóry i możliwość zaoszczędzenia czasu, ponieważ pielęgnacja i makijaż są połączone w jednym produkcie.

Nasze typy:

  • Krem BB Cica Clearing firmy PURITO dostarcza skórze potrzebnego nawilżenia i zapewnia jej równomierny koloryt dzięki naturalnie wyglądającemu kryciu. Wzbogacony Centella Asiatica krem BB ma również właściwości przeciwzapalne i kojące, co jest szczególnie korzystne dla skóry suchej, wrażliwej i podrażnionej.
  • Super Serum Skin Tint SPF 30 firmy ILIA Beauty to lekkie serum, które intensywnie odżywia skórę, wyrównuje jej koloryt i minimalizuje drobne linie i niedoskonałości, zapewniając naturalny efekt.
  • Lipgloss do ust Kjaer Weis delikatnie zabarwia usta kolorem i nadaje im półtransparentny, promienny połysk. Jednocześnie zawarte w nim certyfikowane składniki organiczne, takie jak olej z nasion dzikiej róży czy olej z nasion słonecznika, intensywnie pielęgnują usta.

Trend nr 2: Pielęgnacja ciała

Jeśli chodzi o pielęgnację skóry, większość ludzi myśli o pełnej pielęgnacji twarzy, ale bardzo rzadko myśli o pełnej pielęgnacji ciała. Skóra jest największym organem ludzkiego ciała dlatego należy dbać o nią nie tylko na twarzy, ale na całym ciele.

Nasze typy:

  • Easy Cream od Bio Thai rozpieszcza skórę intensywnie nawilżającymi i odżywczymi składnikami aktywnymi, które akutecznie przeciwdziałają wysuszaniu i ziemistości skóry.
  • Ceramidin Body Lotion od Dr. Jart+ zapewnia skórze długotrwałe nawilżenie i tym samym aktywnie przeciwdziała odwodnieniu. Bogatą pielęgnację wzbogacają kompleksy 5 ceramidów i 5 rodzajów kwasu hialuronowego, które wspólnie stymulują produkcję kolagenu w organizmie oraz wzmacniają i poprawiają strukturę skóry.