How To Party

How To Party

Nasze wskazówki na idealny makijaż sylwestrowy

Koniec roku coraz bliżej, a rok 2024 tuż za progiem. Czy to kolacja z przyjaciółmi, czy huczne przyjęcie - Sylwester to przede wszystkim świętowanie! Mamy dla Ciebie kilka wskazówek, które pomogą Ci stworzyć wyjątkowy sylwestrowy makijaż.

Tip #1: Primer jako baza

Jeśli zależy Ci na stworzeniu trwałego makijażu, użyj bazy. "re" evolve radiance locking primer od RMS Beauty dostarcza skórze potrzebnego nawilżenia, tworząc nieskazitelną i promienną cerę.

Tip #2: Let it sparkle!

Sylwestrowy makijaż powinien być efektowny i nietuzinkowy – dodatkowa dawka brokatu jeszcze nikomu nie zaszkodziła. WOW! Paleta Glow od MESAUDA składa się z 4 mieniących się rozświetlaczy, które nadadzą Twojej twarzy niepowtarzalny blask.

Tip #3: Zadbaj o swoje rzęsy

Aby uzyskać idealny wygląd rzęs, najlepiej użyć wysokiej jakości tuszu. NUI Cosmetics PANGO Natural Mascara definiuje i podkreśla rzęsy bez rozmazywania, nadając im idealne podkręcenie, które utrzymuje się przez cały wieczór.

Ważne: zawsze używaj zalotki PRZED nałożeniem tuszu do rzęs!

Tip #4: Brokatowe usta dla promiennego uśmiechu

Jedyną rzeczą, której brakuje do dopełnienia imprezowego makijażu, jest odpowiedni błyszczyk. Natural Lipgloss od NUI Cosmetics nadaje ustom uwodzicielski połysk, który utrzymuje się przez długi czas.