Wypowiedz walkę cellulitowi

Wypowiedz walkę cellulitowi

Powoli pogoda robi się cieplejsza i wkrótce możemy się obejść bez ciepłych rajstop. Właściwy czas na przygotowanie obszarów problemowych na lato. Temat raczej nieatrakcyjny, ale trwały: cellulit!

Każdy, kto ma wgniecenia na udach, zwykle ma trudności z ich pozbyciem się - zdrowe odżywianie i sport tam iz powrotem. W Cosmeterie jest teraz supergwiazda, która bardzo skutecznie walczy z denerwującymi wgnieceniami: krem antycellulitowy Skin689.

Czym wyróżnia się ten krem? Normalne kremy wnikają tylko w górne warstwy skóry, ale przyczyna cellulitu jest zakotwiczona znacznie głębiej. Właśnie w tym miejscu powinien zacząć działać Skin689 z wewnętrznym kompleksem aktywnym CHacoll® i obiecuje swoim kremem antycellulitowym „silny wzrost włókien kolagenowych i redukcję komórek tłuszczowych”. Tak powinno być!

Produkt należy stosować regularnie przez 6 tygodni. Pomoże to wygładzić powierzchnię skóry i poprawić jej elastyczność. Już po pierwszym zastosowaniu krem antycellulitowy pozostawia jedwabiste gładkie uczucie i przyjemny zapach.

Oczywiście pomaga również zbilansowana dieta i regularne ćwiczenia.

Dla tych, którzy są teraz ciekawi: dla ramion, jak i dekoltu i szyi, są również kremy ujędrniające, które zostały specjalnie opracowane dla tych regionów ciała.