Living Proof Curl Enhancer, 200 ml

Lekki produkt do stylizacji dla pięknie uformowanych loków

164,83 zł

(824,15 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 200 ml

Jeszcze 1 sztuka dostępna w magazynie.

Dostawa do poniedziałek, 5 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do czwartek do 23:59 godz..

Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 199,00 zł
Więcej informacji na temat wysyłki i dostawy

Właściwości i zalety

  • Do włosów falowanych i kręconych
  • Wzmacnia i definiuje loki
  • Chroni przed uszkodzeniami włosów
  • Ułatwia rozczesywanie
  • Minimalizuje puszenie
  • Bez silikonu Bez silikonu
  • Nietestowane na zwierzętach Nietestowane na zwierzętach
  • Available @ Store Available @ Store

Kupowane często z Living Proof Full Dry Volume & Texture Spray, 95 ml

Living Proof Curl Enhancer, 200 ml 164,83 zł (824,15 zł / l)
Living Proof Full Dry Volume & Texture Spray, 95 ml 82,37 zł (867,05 zł / l)
Cena całkowita: 247,20 zł
Opis

Curl Enhancer od Living Proof wzmacnia włosy, podkreśla ich naturalną strukturę i dodatkowo chroni przed puszeniem. Formuła zapewnia efekt pielęgnacyjny i oferuje mocne utrwalenie. Ponadto ułatwia rozczesywanie i definiowanie loków bez ich obciążania.

Zastosowanie:

  • Nałożyć Curl Enhancer na mokre włosy od nasady aż po same końce.
  • Następnie stylizować i suszyć włosy jak zwykle.
Nr art.: NF-LIP-CU-ST-105
Zawartość: 200 ml
EAN: 815305025944
Numer producenta: LIP-CU-ST-105
Marka: Living Proof
Rodzaje produktów: Stylizacja
Rodzaj włosów: Kręcone włosy
Właściwości: Bez silikonu, Nietestowane na zwierzętach, Available @ Store
Obszar zastosowania: Włosy
Specjalnie dla: Kobiety, Mężczyźni
Składniki (INCI)

Aqua, Myristyl Alcohol, Propylene Glycol Dibenzoate, Cetrimoniumchlorid, Chitosan, Hydroxypropyl Methylcellulose, Hydroxyethyl Cellulose, Behentrimoniumchloride, Cetearylalcohol, Cetyl Alcohol, Polyquaternium-10, Pg-Hydroxyethylcellulose Cocodimonium Chloride, Maltodextrin/Vp Copolymer, Parfum, Behenyl/Stearyl Aminopropanediol Esters, Pca Ethyl Cocoyl Arginate, Jojoba Esters, Helianthus Annus Seed Cera, Methylthiopropylamido Acetyl Methionine, Polyamide-8, C13‐15 Alkane, Maltodextrin, Pentylene Glycol, Methylpropanediol, Polyvinylpyrrolidon, Tocopherol (Vitamin E), Glyceryl Behenate, Steareth 2, Steareth-21, Polyglycerin-3, Citric Acid, Limonene, Hexyl Cinnamal, Linalool, Citronellol, Citral, Benzyl Salicylate

Dostępne w sklepie Cosmeterie
Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Living Proof Curl Enhancer