Living Proof Perfect hair Day™ Conditioner, 236 ml

Odżywka do włosów bez silikonów

146,51 zł

(620,81 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 236 ml

Produkt dostępny

Dostawa do poniedziałek, 5 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do czwartek do 23:59 godz..

Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 199,00 zł
Więcej informacji na temat wysyłki i dostawy

Właściwości i zalety

  • Do włosów suchych i matowych
  • Zapewnia miękkość i blask
  • Minimalizuje elektryzowanie się włosów
  • Ułatwia rozczesywanie
  • Chroni przed rozdwajaniem końcówek i puszeniem
  • Bez silikonu Bez silikonu
  • Nietestowane na zwierzętach Nietestowane na zwierzętach
  • Available @ Store Available @ Store

Kupowane często z Rahua Hydration Shampoo, 275 ml

Living Proof Perfect hair Day™ Conditioner, 236 ml 146,51 zł (620,81 zł / l)
Rahua Hydration Shampoo, 275 ml 185,42 zł (674,25 zł / l)
Cena całkowita: 331,93 zł
Opis

Perfect hair Day™ Conditioner od Living Proof zawiera nawilżający ester, który ułatwia rozczesywanie włosów i nadaje im jedwabisty blask. Ponadto formuła zawiera kationową pochodną buraka cukrowego, która minimalizuje puszenie się i elektryzowanie włosów, a także hemiskwalan, który domyka łuskę włosa, stabilizując tym samym poziom nawilżenia. Odżywka dodatkowo ułatwia rozczesywanie, kontroluje puszenie (frizz) oraz chroni przed uszkodzeniami termicznymi i wpływem czynników zewnętrznych. W efekcie otrzymujesz wzmocnione włosy, które są odporne na rozdwajanie się końcówek.
Formuła nie zawiera silikonów ani siarczanów.

Zastosowanie:

  • Nałóż odżywkę po umyciu włosów na wilgotne pasma i rozprowadź ją na całą długość aż po końcówki.
  • Następnie dokładnie wypłucz włosy.
Nr art.: NF-LIP-PH-CO-101
Zawartość: 236 ml
EAN: 840216930612
Numer producenta: LIP-PH-CO-101
Marka: Living Proof
Rodzaje produktów: Odżywka do włosów
Rodzaj włosów: Włosy zniszczone, Suche włosy
Właściwości: Bez silikonu, Bez siarczanów, Nietestowane na zwierzętach, Available @ Store
Obszar zastosowania: Włosy
Specjalnie dla: Kobiety, Mężczyźni
Składniki (INCI)

Aqua, Cetearylalcohol, Behentrimoniumchloride, Cetyl Alcohol, C13‐15 Alkane, Polyglyceryl-3 Betainate Acetate, Jojoba Esters, Lauryl/Myristyl Polyricinoleate, Hydrogenated Castor Oil/Sebacic Acid Copolymer, Linoleamidopropyl Dimethylamine Dimer Dilinoleate, Polyglycerin-3, Helianthus Annus Seed Cera, Polyglyceryl-3 Methylglucose Distearate, Caprylyl Glycol, Ethyl Lauroyl Arginate Hcl, Phytantriol, Furcellaria Lumbricalis Extract, Hydroxyacetophenone, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Glycerin, Hydroxyethyl Cellulose, Hydroxypropyl Methylcellulose, Citric Acid, Parfum, Linalool, Hexyl Cinnamal, Citronellol, Limonene

Dostępne w sklepie Cosmeterie
Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Living Proof Perfect hair Day™ Conditioner