Sana Jardin Revolution de la Fleur Eau De Parfum No.7

Woda perfumowana o kwiatowo-świeżym zapachu

WyprzedanoZaprzestano produkcji artykułu.

Podobne produkty:

Sana Jardin Sandalwood Temple Eau De Parfum No.4
Sana Jardin Jaipur Chant Eau de Parfum No.8
Sana Jardin Tiger By Her Side Eau De Parfum No.2

Opis

Tropikalno kwiatowa woda perfumowana z zmysłowym akcentem.

Rewolucja de la Fleur Sany Jardin przypomina ciepłe, piaszczyste plaże Bali, otoczone morzem kwiatów ylang-ylang, marokańskiego jaśminu, frangipani i uwodzicielskiej róży. W towarzystwie ciepłego pocałunku z drzewa sandałowego i wanilii nigdy nie chcesz opuścić tego kwiatowego snu. Nie musisz. ;-)

Zapachy Sana Jardin zawierają wysokie stężenie olejków eterycznych, a zatem mają świetny zapach i ponadprzeciętną trwałość.

Fragrance piramida:

  • Nuty głowy: róża, frangipani
  • Heartnote: neroli, Madagaskar ylang ylang, marokański jaśmin
  • Nuta bazy: wanilia, drzewo sandałowe

Luksus i zrównoważony rozwój: Za marką Sana Jardin stoi ruch „The Beyond Sustainability”. Obejmuje to na przykład „Projekt Orange Blossom”. Jest to inicjatywa, która zagwarantuje, że marokańskie kobiety będą uczciwie wynagradzane w perfumerii i otrzymają profesjonalną przyszłość dzięki specjalnemu szkoleniu. Kwiaty pomarańczy potrzebne do produkcji perfum są usuwane z olejków zapachowych, a następnie kobiety przetwarzają kwiaty na produkty takie jak świece zapachowe lub woda z kwiatów pomarańczy i sprzedają je.

Celem jest realizacja idei zero marnotrawstwa polegającej na uczeniu kobiet takich umiejętności, jak marketing i umiejętności przywódcze oraz pomaganie im w uzyskaniu niezależności ekonomicznej.

Rodzaje produktów: Eau de Parfum
Marka: Sana Jardin
Właściwości: Nietestowane na zwierzętach

ocen klientów po polski dla Sana Jardin Revolution de la Fleur Eau De Parfum No.7