Wysokiej jakości świece zapachowe na przytulny sezon

Wysokiej jakości świece zapachowe na przytulny sezon

Klimatyczne i przytulne

Gdy na zewnątrz jest zimno i mgliście, tęsknisz za przytulnym ciepłem i przytulnością. Tu delikatny połysk, tam przyjemny zapach. Dzięki świeczkom zapachowym wprowadzisz do swojego domu wyjątkową atmosferę!

Specjalne zapachy

W Cosmeterie znajdziesz niezwykłe i wysokiej jakości zapachy, które idealnie dopasują się do Twojego aktualnego nastroju. Czy to orzeźwiające drzewne i świeże, radosne kwiatowe i delikatne, czy cudownie aksamitnie ciepłe.
Ale świece zapachowe są nie tylko szczególnie dobre dla nastroju. Wysokiej jakości świece w szkle to również stylowy element dekoracyjny w Twoim domu!

Świece z wysokiej jakości olejkami zapachowymi

Wybierając świece zapachowe, zalecamy zwrócenie szczególnej uwagi na składniki. Naturalnie czyste olejki eteryczne są ważnym kryterium. Należy unikać świec wytwarzanych przemysłowo, ponieważ mogą powodować bóle głowy i podrażnienia.
U nas znajdziesz tylko wysokiej jakości świece o długim czasie świecenia.

Świece LOOOPS z Austrii

Dzięki cudownie naturalnie pachnącym manufakturowym świecom LOOOPS Twoje serce bardzo szybko się rozgrzeje!
Podstawą świec jest wyjątkowy wosk: wegański, odnawialny i pozyskiwany ze słonecznika bez długich tras transportowych. Zielony kolor słoików zapada w pamięć i jest charakterystyczny. Są to używane austriackie butelki na wino, które są starannie wykonywane ręcznie w naszym własnym zakładzie produkcyjnym. Od orzeźwiającego górskiego powietrza po romantyczny szept - otulony kojącymi zapachami, blask świec staje się programem rozpieszczającym w domu.

Odkryj świece LOOOPS!

DESIGN BUBBLES

Zapachowe świece Design Bubbles mają bawełniany knot i są wykonane z naturalnego organicznego wosku sojowego. Świece są umieszczane ręcznie w pozostałościach butelek po szampanie. Stylowe świece zapachowe są również idealnymi dodatkami do domu lub po prostu idealnymi prezentami dla miłośników szampana.

Każda świeca jest pieczołowicie ręcznie robiona w Monachium. Odkryj Design Bubbles!