Świętujemy Dzień Ziemi - dziś i każdego dnia

Świętujemy Dzień Ziemi - dziś i każdego dnia

W ten sposób angażujemy się w ochronę środowiska

Co roku 22-go kwietnia obchodzimy Dzień Ziemi. To wyjątkowa data: w tym dniu należy zachęcać ludzi do większego doceniania środowiska, zwracać uwagę na ograniczone zasoby naturalne i nawoływać do do przemyślenia własnych zachowań konsumenckich. Temat zrównoważonego rozwoju jest bardzo ważny także dla Cosmeterie. Od 2018 roku jesteśmy neutralni dla klimatu i do wysyłki naszych produktów używamy przyjaznych dla środowiska i niezawierających plastiku materiałów. W naszym centrum logistycznym zielona energia elektryczna jest wytwarzana przez wewnętrzny system fotowoltaiczny.

Odkryj kilka zrównoważonych marek kosmetycznych z uniwersum Cosmeterie, które zdecydowanie powinieneś znać.

Bio Thai

W Bio Thai filozofia zaczyna się od użycia najlepszych składników dostarczanych przez naturę, z poszanowaniem ich integralności i przeglądu każdego procesu transformacji od początku do końca procesu produkcyjnego. Celem każdego produktu jest przywrócenie i zrównoważenie naturalnych funkcji skóry. Dla efektywnych i zauważalnych rezultatów.

Wszystkie produkty są bez syntetycznych perfum ani barwników, bez parabenów, bez parafiny, bez oleju mineralnego, bez silikonu i nie były testowane na zwierzętach.

Kia Charlotta

Kia-Charlotta to w 100% wegańska i nietestowana na zwierzętach marka kosmetyków produkująca najwyższej jakości lakiery i akcesoria do paznokci. Dwa razy w roku, w sezonie jesienno-zimowym i wiosenno-letnim pojawia się nowa kolekcja kolorów inspirowana najnowszymi trendami. Lakiery do paznokci Kia-Charlotta to obietnica inspiracji i optymizmu, dlatego wszystkie lakiery mają inspirującą nazwę i historię.

Kjaer Weis

Skandynawski minimalizm spotyka ducha Nowego Jorku: Kirsten Kjaer Weis, urodzona w Danii wizażystka mieszkająca w Nowym Jorku, łączy w swojej marce te dwa przeciwieństwa. Bezkompromisowe połączenie luksusu i zrównoważonego rozwoju: naturalne, certyfikowane składniki, które przy okazji spełniają także standardy produktów luksusowych.

Oszałamiające, metalowe i doskonałe jakościowo opakowania wielokrotnego użytku to prawdziwe ucieleśnienie współistnienia piękna, luksusu i trwałości.

PonyHütchen

Zrównoważony rozwój, który trwa: to, co początkowo było projektem DIY realizowanym w zaciszu własnej łazienki, w ciągu zaledwie kilku lat przekształciło się w innowacyjną firmę zajmującą się kosmetykami naturalnymi z siedzibą w Berlinie. W PonyHütchen powstają wysokiej jakości produkty pielęgnacyjne, które wnoszą więcej zrównoważonego rozwoju do codziennego życia.
Wyselekcjonowane składniki pochodzenia roślinnego w ekologicznej jakości stanowią podstawę wysokiej jakości kremów dezodorujących, mydeł i szamponów, które są odpowiednie dla każdego rodzaju skóry - także tej wrażliwej.
Ochrona środowiska to najważniejszy priorytet, jeśli chodzi o produkcję opakowań, dlatego marka używa głównie tygli nadających się do recyklingu lub wielokrotnego użytku.