Prawidłowa aplikacja i efekty Jade Rollera

Prawidłowa aplikacja i efekty Jade Rollera

Masaż przeciwstarzeniowy

Za mało snu i za dużo pracy? W takim razie zdecydowanie powinieneś zaopatrzyć się w wałek do twarzy! Małe narzędzia są idealne do zrobienia czegoś dobrego dla skóry i umysłu. Rolki są wykonane z kamieni, takich jak kwarc różowy, jadeit lub kryształ górski, które optymalnie rozwijają ich działanie na kontakt ze skórą.

Efekt rolek do twarzy

Codzienny masaż wałkiem do twarzy jest niesamowicie relaksujący i wyczarowuje wspaniały blask na twarzy już w kilka minut. Ponadto pobudza się krążenie krwi, lepsze odprowadzanie zanieczyszczeń i stymulację tworzenia kolagenu. Rezultatem jest promienna, świeża i pełna blasku cera!

Przegląd wszystkich zalet:

⫸ Efekt przeciwstarzeniowy
⫸ Działanie antystresowe
⫸ Łagodzi obrzęki i cienie pod oczami
⫸ Efekt odtruwający
⫸ Intensywny drenaż limfatyczny
⫸ Wzmacnia składniki aktywne w pielęgnacji skóry
⫸ Naturalny blask po użyciu

Nasz zestaw Cosmeterie, składający się z różowego kwarcu i kamienia Gua Sha, jest idealny do codziennego użytku lub jako prezent, aby wydobyć ze skóry jak najwięcej. Kamień składa się z czystego kwarcu różowego i jest również wizualną atrakcją w łazience. Kup teraz!

Prawidłowa aplikacja

Twarz należy oczyścić przed każdą aplikacją. Następnie możesz nałożyć serum lub krem do twarzy, aby zintensyfikować jego działanie poprzez wmasowanie wałkiem do twarzy. Podstawowa zasada: Zawsze przesuwaj rolkę do twarzy od wewnątrz (tj. od środka twarzy) na zewnątrz i tocz około 3-5 razy w każdym punkcie. Nie tocz w przód iw tył, ale zawsze zaczynaj od wewnątrz i tocz na zewnątrz z lekkim naciskiem.

  • Czoło: Umieść wałek na środku czoła i zwiń go w kierunku linii włosów. Powtórz 3-5 razy. Następnie przetocz go od środka w kierunku skroni. Powtórz kilka razy w lewo i prawo.
  • Oczy: Strona z mniejszą rolką przeznaczona jest dla oczu. Najpierw zamknij oczy i bardzo delikatnie przetocz od wewnętrznej powieki do skroni. Następnie obróć dolną część oczu i przetocz 3-5 razy od wewnętrznej strony do skroni.
  • Policzki: zaczynając od nozdrzy, przesuwając po kościach policzkowych do skroni i powtarzając kilkakrotnie po obu stronach twarzy. Tutaj możesz schodzić do podbródka, tj. zacząć od środka podbródka i przy niewielkim nacisku przetoczyć wzdłuż kości szczęki w kierunku ucha / skroni.

Po użyciu wałka do twarzy wyczyść go środkiem odkażającym lub mydłem pod bieżącą wodą.

Wskazówka Cosmeterie: jeśli przez noc przechowasz wałek do twarzy w lodówce, a następnie użyjesz go o poranku, złagodzisz obrzęki i cienie pod oczami.

Śledź Cosmeterie w mediach społecznościowych i nie przegap żadnych nowości i konkursów!