MÁDARA KIND Mild Shampoo, 250 ml

Ochronna pielęgnacja dla całej rodziny

72,08 zł 80,09 zł -10%

(288,32 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 250 ml

Jeszcze 3 sztuki dostępne w magazynie

Dostawa do wtorek, 6 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do niedziela do 23:59 godz..

Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 199,00 zł
Więcej informacji na temat wysyłki i dostawy

Właściwości i zalety

  • Do włosów normalnych i suchych
  • Dla niemowląt, dzieci i dorosłych
  • Intensywnie nawilża
  • Vegan Vegan

Kupowane często z Rahua Hydration Conditioner, 275 ml

MÁDARA KIND Mild Shampoo, 250 ml 72,08 zł (288,32 zł / l)
Rahua Hydration Conditioner, 275 ml 175,12 zł (636,80 zł / l)
Cena całkowita: 247,20 zł
Opis

Szampon MÁDARA delikatnie i dokładnie oczyszcza włosy, nie podrażniając skóry głowy. Odżywcze ekstrakty z kwiatu lipy i siemienia lnianego intensywnie nawilżają i wygładzają strukturę włosów, ułatwiając ich rozczesywanie. Formuła nie zawiera żadnych syntetycznych substancji zapachowych ani barwników, dlatego nadaje się również dla niemowląt od pierwszych dni życia.

Sposób użycia:

  • Niewielką ilość wmasuj w mokre włosy.
  • Spienić i dokładnie spłukać.

Uwaga: należy unikać bezpośredniego kontaktu z oczami.

Nr art.: XEC-BS-A4466
Zawartość: 250 ml
EAN: 4752223011061
Numer producenta: A4466
Marka: MÁDARA
Rodzaje produktów: Szampony
Rodzaj włosów: Cienkie włosy, Suche włosy
Właściwości: Vegan, Nawilżający
Obszar zastosowania: Włosy
Specjalnie dla: Kobiety, Mężczyźni, Dzieci, Niemowlęta
Składniki (INCI)

Aloe Barbadensis Leaf Juice, Sodium Coco­ Sulfate, Rosa Damascena Flower Water, Cocamidopropyl Betaine, Coco Glucoside, Sodium Cocamphoacetate, Aqua, Glyceryl Oleate, Linum Usitatissimum Seed Extract, Sodium Chloride, Tilia Cordata (Linde) Flower Extract, Citricacid, Aroma, Benzyl Alcohol, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Phenylethanol, Furcellaria Lumbricalis Extract

Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta
Producent: MADARA COSMETICS, AS, ZELTIŅU IELA 131, 2167, MARUPE, Łotwa, support@madaracosmetics.com, www.madaracosmetics.com

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla MÁDARA KIND Mild Shampoo