Royal Flush

Innowacyjny spray toaletowy z olejkami eterycznymi, który eliminuje nieprzyjemne zapachy

WyprzedanoProdukt nie jest już dostępny w naszym sklepie

Opis

Royal Flush zapobiega powstawaniu nieprzyjemnych zapachów!

Porozmawiajmy przez chwilę otwarcie! ;-) eśli musisz skorzystać z publicznej toalety, w pracy, podczas spotkania z przyjaciółmi lub partnerem, związane z tym zapachy są często krępujące. Nawet nie chcesz myśleć o tym momencie, gdy usiłujesz szybko wymknąć się z toalety, ale twój kolega z pracy już czai się za rogiem i wchodząc do toalety, z której właśnie korzystałeś, szybko będzie miał krople potu na czole....

To tutaj pojawia się marka Poo-Pourri! Spray przed pójściem Royal Flush firmy Poo-Pourri to innowacyjny spray do toalety, który sprawia, że nieprzyjemne zapachy po skorzystaniu z toalety należą do przeszłości, ponieważ produkt zapobiega ich rozwojowi. Spray składa się z czysto naturalnych składników i nie pozostawia resztek. JJest rozpylany na powierzchnię wody w toalecie przed skorzystaniem z niej i tworzy film zapachowy, który nie pozwala na wydostawanie się nieprzyjemnych zapachów. Pozostaje tylko świeży zapach eukaliptusa i mięty pieprzowej.

Produkt nie zawiera syntetycznych substancji zapachowych, aerozoli, alkoholu, parabenów, ftalanów i formaldehydu. Jedna butelka wystarcza na około 100 aplikacji.

Sposób użycia:

Przed skorzystaniem z toalety pryśnij 3-5 razy na powierzchnię wody w toalecie. Korzystaj z toalety jak zwykle i ciesz się przyjemnym zapachem - nawet po skorzystaniu z toalety. ;-)

Rodzaje produktów: Zapach do pokoju
Właściwości: Vegan, Bezalkoholowy, Nietestowane na zwierzętach
Video do produktu:

Efekt i sposób użycia Poo-Pourri

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Royal Flush

5,0 z 5 gwiazdek
5 gwiazdek
1 (100%)
4 gwiazdki
0 (0%)
3 gwiazdki
0 (0%)
2 gwiazdki
0 (0%)
1 gwiazdka
0 (0%)

1 ocena

Podobne produkty:

    Klienci, którzy nabyli "Royal Flush", zakupili także: