ST. TROPEZ Self Tan Watermelon Infusion Bronzing Mousse

Szybko wchłaniający się mus samoopalający o zapachu arbuza

WyprzedanoProdukt nie jest już dostępny w naszym sklepie

Opis

Odżywczy mus, który wyczarowuje wspaniałą opaleniznę.

Self Tan Watermelon Infusion Bronzing Mousse od ST. TROPEZ ma orzeźwiający zapach arbuza, szybko się wchłania i nie pozostawia uczucia lepkości. Formuła została wzbogacona witaminą E i ekstraktem z arbuza, które odżywiają Twoją skórę podczas opalania i zapewniają jej intensywne nawilżenie. W rezultacie Twoja opalenizna automatycznie utrzymuje się dłużej i równomiernie zanika w czasie. Delikatnie zabarwiona formuła zapewnia, że wszystkie pożądane obszary skóry można dotrzeć i równomiernie obrobić z produktem.

Dzięki technologii zapachowej Aromaguard ™ nie ma typowego zapachu samoopalacza.

Stosowanie:

Złuszcz skórę 24 godziny przed aplikacją. Zapewnij suchym obszarom, takim jak łokcie, kolana, kostki i stopy, dodatkową porcję nawilżenia. Aby uzyskać najlepsze rezultaty, nałóż produkt okrężnymi ruchami za pomocą opalającej rękawicy do aplikacji St.Tropez i upewnij się, że dotarł do wszystkich obszarów skóry. Nałóż delikatnie na dłonie i stopy. Zanim się ubierzesz, poczekaj, aż produkt się wchłonie. i odczekaj około 4-8 godzin przed wystawieniem skóry na działanie wody. Codziennie nawilżaj skórę, aby przedłużyć opaleniznę. Produkt samoopalający może się ścierać.

Rodzaje produktów: Samoopalacz
Marka: ST. TROPEZ
Rodzaj skóry: Dla każdego rodzaju skóry, Skóra normalna, Skóra mieszana, Sucha skóra, Tłusta skóra, Skóra dojrzała, Skóra wrażliwa, Skóra problematyczna
Właściwości: Vegan, Nietestowane na zwierzętach
Obszar zastosowania: Ciało
Specjalnie dla: Unisex

ocen klientów po polski dla ST. TROPEZ Self Tan Watermelon Infusion Bronzing Mousse

Podobne produkty:

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Klienci, którzy nabyli "Self Tan Watermelon Infusion Bronzing Mousse", zakupili także:

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder