YLUMI Kapsułki oczyszczające

Specjalny kompleks odżywczy z grzybami leczniczymi, choliną, D-biotyną i witaminami

WyprzedanoZaprzestano produkcji artykułu.

Podobne produkty:

YLUMI Sleep Kapseln
Dr.Owl NutriHealth IMMUNAID® Orange Immune Drink
Dr. Dennis Gross Alpha Beta® Peel Universal Formula
Opis

CLEAN CAPSULES to suplement diety w postaci kapsułek wykonany z czysto naturalnych składników. Wysokogatunkowe zioła i sprawdzone składniki, takie jak Rhodiola Rosea, Moringa, Kurkuma, Agaricus Blazei Murill, Chlorella i Ostropest plamisty są również wysoko cenione w tradycyjnym chińskim ziołolecznictwie ze względu na ich liczne pozytywne właściwości. Kompleks odżywczy zawiera również cholinę, D-biotynę, witaminę B1 (tiaminę), witaminę B2 (ryboflawinę), witaminę B3 (niacynę), witaminę B5, witaminę B6, witaminę C i witaminę E.

Suplementy diety YLUMI są produkowane w Niemczech przez ekspertów z wielką miłością i wyłącznie ze starannie dobranych, naturalnych i sprawdzonych składników. Są wegańskie, bezglutenowe, wolne od pestycydów i metali ciężkich oraz wykonane bez testów na zwierzętach.

Zalecenia dotyczące stosowania:

Przyjmować 2 kapsułki dziennie rano, popijając niewielką ilością wody. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Wystarcza na 30 aplikacji. Suplementy diety nie zastępują zbilansowanej i zróżnicowanej diety oraz zdrowego trybu życia. Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Nie nadaje się dla kobiet w ciąży.

Kapsułki Clean nadają się do codziennego użytku, czas stosowania z zasady nie jest ograniczony (można je stosować jako kurację lub długotrwałe).

Rodzaje produktów: Suplement diety
Marka: YLUMI
Właściwości: Vegan, Nietestowane na zwierzętach

ocen klientów po polski dla YLUMI Kapsułki oczyszczające