Acorelle Paski depilacyjne do użycia na ciele!

100% naturalne, organicznie certyfikowane & hypoalergiczne!

Ten produkt nie jest już oferowany przez producenta
  • skóra jest gładką do 4 tygodni
  • natychmiast do użycia
  • razem z kremem pielęgnującym
  • Nietestowane na zwierzętach
    Nietestowane na zwierzętach

Podobne produkty:

Acorelle Wosk Royal

Opis

Innowacja od Acorelle! Paski z zimnym woskiem do użycia na ciele. Te pierwsze 100% naturalne, biologicznie certyfikowane i hypoalergiczne paski z zimnym woskiem , razem z kremem pielęgnującym.

Hypoalergiczna formuła: wzbogacona przez wosk pszczeli jak i nawilżający i kojący organiczny aloes. Dzięki eliminacji zapachów i parabenów zostają redukowane podrażnienia na skórze. nadaje się dla każdego typu skóry!

Optymalna skuteczność działania w strefach wrażliwych: ekskluzywna formuła , bardzo efektywna także przy krótkich włosach . Długotrwałe pozytywne wyniki dla delikatnej skóry - aż do 4 tygodni!

Szybkie, proste w użyciu, z natychmiastowym, działaniem : gotowe do użycia paski bez ryzyka! Dla ekspresowej depilacji dzięki organicznemu olejkowi słodkich migdałów, aby usunąć pozostałości wosku i zmiękczyć skórę.

Polecone zastosowanie: paski są od razu gotowe do użycia. Proszę rozgrzać pasek między dłoniami i rozdzielić na środku poprzez rozciągnięcie. nanieść na skórę i gładko przycisnąć w kierunku wzrostu włosów .Z bardzo szybkim ruchem w przeciwnym kierunku ściągnąć z twarzy. Te paski z zimnym woskiem nadają się wspaniale do użycia w podróży!

Razem z 4,8 ml kremu odżywczego.

100% składników jest pochodzenia naturalnego,
20% aktywnych składników jest ekologicznymi.

Marka: Acorelle
Właściwości: Nietestowane na zwierzętach

Składniki

Ingredients (INCI):
Wachs:Glyceryl Rosinate, Ricinus Communis Seed Oil, Cera Alba*, Argania Spinosa Kernel Oil*, Helianthus Annuus Seed Oil*, Aloe Barbadensis Leaf Extract*.
Pflege: Isopropyl Myristate, Prunus Amygdalus Dulcis Oil*, Parfum
* organic
100% natural
20% organic