Beauty meets High-Tech

Beauty meets High-Tech

Witamy w nowej erze urody!

Zaawansowana technologicznie maska do terapii światłem LED autorstwa dr. Dennis Gross oferuje teraz skuteczne narzędzie przeciw zmarszczkom, trądzikowi i pigmentacji. Wszystko w jednym i wszystko w domu. SpectraLite FaceWare PRO Dr. Dennis Gross potrzebuje tylko trzech minut codziennego użytku!

Zaawansowana technologicznie maska współpracuje ze 100 czerwonymi diodami LED i 62 niebieskimi diodami LED, które są zintegrowane w masce. Daje to trzy różne opcje: czerwone światło, niebieskie światło lub połączenie czerwonego i niebieskiego światła.

Czerwone światło stymuluje naturalną produkcję kolagenu i elastyny, aby zmniejszyć zmarszczki, pigmentację, uszkodzenia spowodowane promieniami słonecznymi i zaczerwienienia oraz zwiększyć gęstość skóry.

Niebieskie światło zwalcza bakterie trądzikowe, a tym samym przeciwdziała tworzeniu się krostek.

Połączenie terapii światłem czerwonym z terapią niebieskim światłem ma na celu jednoczesną walę ze zmarszczkami i trądzikiem. Stany zapalne ulegają zmniejszeniu, a jędrność skóry znacznie się poprawia.

Stosowanie jest bardzo proste: po codziennym oczyszczeniu po prostu załóż maskę z regulowanym pałąkiem na głowę i wybierz odpowiednią metodę leczenia. Urządzenie wyłącza się automatycznie po trzech minutach.
Nawet dla osób często podróżujących SpectraLite FaceWare PRO firmy Dr. Dennis Gross stosowanie nie stanowi problemu, ponieważ możesz zabrać Drx SpectraLite FaceWare Pro do torby w dowolne miejsce i wygodnie ją ładować za pomocą portu USB!