Rzęsy, którym nikt się nie oprze!

Rzęsy, którym nikt się nie oprze!

Przewodnik po tuszach do rzęs

Wykończ makijaż oczu pięknie podkreślonymi rzęsami i nadaj swojemu spojrzeniu efekt WOW! Niezależnie od tego, czy marzysz o maksymalnej objętości, wydłużeniu, czy podkręceniu, w uniwersum Cosmeterie znajdziesz tusz, który spełni Twoje oczekiwania!

Maksymalna objętość

Czy Twoje rzęsy są cienkie i/lub nierówne? W takim razie polecamy tusze do rzęs, które mają grubszą główkę szczoteczki z dużą ilością włosia. Za ich pomocą intensywnie pokryjesz włoski konsystencją tuszu i nadasz im większą objętość.

Nasz wybór: Tusz do rzęs Black Nano Nutrition & Natural Growth od M2 BEAUTÉ, który zapewni Twoim rzęsom nie tylko perfekcyjny makijaż (wydłuża i nadaje niesamowitą objętość w kolorze głębokiej czerni), ale przy regularnym stosowaniu stymuluje także wzrost rzęs dzięki wysoce skutecznym aminokwasom. Szczoteczka idealnie modeluje rzęsy, a kompleks pielęgnacyjny sprawia, że rzęsy są bardziej wytrzymałe i elastyczne.

Idealne podkręcenie

Jeśli Twoim rzęsom brakuje podkręcenia i są one raczej proste, to odpowiednim tuszem do rzęs możesz wypracować takie podkręcenie. Tutaj sprawdzi się szczoteczka, którą można zbliżyć się jak najbliżej linii rzęs. Zygzakowaty ruch i odpowiednia dawka tuszu zintensyfikują „efekt liftingu”. Użyj zalotki, aby jeszcze bardziej podkręcić efekt.

Nasz wybór: Tusz do rzęs Limitless Lash od ILIA Beauty ma innowacyjną dwustronną szczoteczkę, która umożliwia precyzyjne malowanie, wydłuża rzęsy i zapewnia mocniejsze podkręcenie. Odżywcza formuła składa się w 99% z naturalnych składników i zawiera odżywcze masło shea, argininę oraz wosk pszczeli.

Podkreślone rzęsy

Wolisz naturalny efekt? W takim razie polecamy szczoteczki tuszu do rzęs, które mają wiele małych włosków, osadzonych blisko siebie. Za pomocą takiej szczoteczki rozdzielisz i wytuszujesz rzęsy za jednym pociągnięciem.

Nasz wybór: Tusz do rzęs Unlash Me od SUPERFLUID, który dzięki szczoteczce w kształcie klepsydry dociera do każdej rzęsy i buduje podkreślone, pełne objętości spojrzenie bez grudek i sklejonych rzęs.

Wydłużone rzęsy

Aby optycznie wydłużyć krótsze rzęsy, należy wybrać maskarę o dość cienkiej i długiej szczoteczce. Dzięki temu pochwyci ona każdą rzęsę i pokryje ją tuszem od nasady aż po jej czubek. Podczas nakładania upewnij się, że prowadzisz sczoteczkę, aż po koncówki rzęs - to pozwoli je podkreślić, a co za tym idzie optycznie wydłużyć.

Nasz wybór: Naturalny tusz do rzęs PANGO od NUI Cosmetics delikatnie rozprowadza się po rzęsach, zapewniając im długość i objętość. Naturalna formuła zawiera m.in. kawę i zioła stymulujące wzrost rzęs.