Oleje do skóry i włosów

Oleje do skóry i włosów

Pielęgnacja skóry i włosów za pomocą olejków i produktów do pielęgnacji bez spłukiwania jest nie tylko modna, ale naprawdę świetnie pomaga w przypadku zniszczonych włosów, wyprysków skóry i ma działanie zapobiegawcze.


SKÓRA
Pielęgnacja skóry za pomocą wysokiej jakości naturalnych olejków jest powszechnie popularna i słusznie!
Wiele olejków odżywczych i luksusowych kombinacji olejków dostarcza skórze cennych składników odżywczych i wspomaga regenerację. Te oleje są odpowiednie dla wszystkich rodzajów skóry! Także nieczyste lub tłuste rodzaje skóry korzystają z efektu pielęgnacyjnego odpowiednich olejków, takich jak arganowy, z dzikiej róży lub olej jojoba.

Jednak olejki nadają się nie tylko do pielęgnacji twarzy, ale także do pielęgnacji włosów.

HAIR
Oleje do włosów mogą zdziałać cuda: doskonale nadają się do rozdwajających się końcówek i zapewniają piękny naturalny połysk.
Właściwie wszystkie oleje roślinne nadają się do pielęgnacji włosów. Ale początkujący powinni raczej zrezygnować z oliwy z oliwek i stosować lżejsze oleje, takie jak olej kokosowy lub olej jojoba.

Jeśli masz do czynienia z suchymi końcówkami włosów, olejek arganowy jest Twoim wybawcą. Po prostu masuj w ciągu dnia lub po umyciu końcówek. Niestety w aptekach jest wiele produktów, w których znajduje się olej migdałowy, ale tylko 3%. Sięgnij więc po certyfikowane produkty organiczne ze 100% czystym olejem.