Bizneswomen branży kosmetycznej

Bizneswomen branży kosmetycznej

Odkryj marki kosmetyczne założone przez prawdziwe Superwomen!

8 marca – Międzynarodowy Dzień Kobiet

Międzynarodowy Dzień Kobiet od kilku lat zwraca uwagę na problematykę równouprawnienia i równości płci. Z okazji tego wyjątkowego dnia przedstawiamy Wam cztery marki, które zostały założone przez prawdziwe Superwomen!

ILIA Beauty

Sasha Plavsic zawsze była bardzo blisko natury. Po studiach w 2006 roku przeniosła się do Los Angeles i przez kilka lat pracowała tam jako branding manager w branży modowej i kosmetycznej. Pewnego dnia zachęciła mamę do zbadania składników jej ulubionego balsamu do ust. Sasha była zszokowana, gdy stwierdziła, że wiele z nich nie jest do końca bezpiecznych. Natychmiast podjęła nową misję: stworzyć balsam do ust, który byłby bezpieczny, skuteczny i naturalny. Tak powstała marka ILIA.

dr. Tonar

Jako uznana specjalistka w dziedzinie dermatologii estetycznej dr Ursula Tonar zajmuje się przede wszystkim tematem skóry i zachowania jej jak najdłużej w doskonałej kondycji. Od ponad 15 lat poszukuje nowych, skutecznych i innowacyjnych składników aktywnych. Ekspertka praktykująca w Wiedniu jest założycielką i imienniczką marki dr. Tonar Cosmetics i wraz ze swoimi pacjentami opracowuje wysokiej jakości skuteczne produkty do pielęgnacji skóry.

NUXE

Aliza Jabès zawsze była kobietą biznesu: po studiach naukowych w Paryżu ukończyła studia MBA z marketingu i finansów. Dzięki ojcu, badaczowi w dziedzinie farmacji, w młodym wieku zainteresowała się mocą roślin. Kosmetyka od zawsze była jedną z jej największych pasji. Na początku lat 90. założyła w Paryżu małe laboratorium badawczo-rozwojowe i podjęła decyzję, by w tym miejscu powstała marka kosmetyków do pielęgnacji urody, która będzie oferowała klientom skuteczne i zmysłowe produkty pochodzenia naturalnego.

Elżbieta Zefi

Jako mistrzyni fryzjerstwa Elizabeta Zefi od ponad 20 lat na co dzień zajmuje się włosami i skórą głowy. Jej podejście: Zdrowa skóra głowy jest bezpośrednio związana z pięknymi włosami. W 2014 roku otworzyła swój salon w Monachium-Schwabnig, a wkrótce potem opracowała własną linię kosmetyków do pielęgnacji włosów o unikalnych recepturach. Autentyczność marki i doświadczenie Elizabety Zefi szybko doprowadziły do międzynarodowego sukcesu.