Urlopowe przygotowanie w dwa tygodnie

Urlopowe przygotowanie w dwa tygodnie

Abyś mogła w pełni wypocząć na wakacjach i zaoszczędzić czas podczas codziennej stylizacji, oto lista kontrolna piękna, którą powinieneś zaplanować na około dwa tygodnie, aby o niczym nie zapomnieć.

Jeszcze pięć tygodni

Aby zaoszczędzić trochę czasu podczas stylizacji na wakacjach, zdecydowanie należy farbować rzęsy i stymulować ich wzrost. Do tego celu nadają się specjalne serum, które nakłada się na wieczór po oczyszczaniu jak eyeliner. Po około pięciu tygodniach widać pierwsze wyniki. Rzęsy są znacznie dłuższe, gęstsze i wydają się grubsze. W połączeniu z zafarbowanymi rzęsami nie potrzebujesz tuszu na wakacje.

Dwa tygodnie przed podróżą

U fryzjera zwykle nie myśli się o wakacjach, jednak fryzurę należy koniecznie zaplanować wraz z przygotowaniami wakacyjnymi. Każdy, kto przycina swoje końcówki na dwa tygodnie przed podróżą, może spodziewać się znacznie mniej rozdwojonych końców po wakacjach. Złamane końcówki rozdzieliłyby się jeszcze bardziej w trudnych warunkach, takich jak woda morska, chlor i słońce. W przypadku usunięcia rozdwojonych końców włosy są bardziej odporne i dłużej pozostają zdrowe. Niemniej jednak włosy powinny być chronione na wakacjach przed wpływami środowiska, a zwłaszcza przed słońcem, za pomocą specjalnych sprayów do pielęgnacji, w tym ochrony przed promieniowaniem UV. Pokrywają one każdy włos jak płaszcz ochronny i zapewniają dodatkową wilgotność. W dziedzinie ochrony przeciwsłonecznej można znaleźć kosmetyki do włosów ze zintegrowaną ochroną przeciwsłoneczną w Cosmeterie.

Pięć dni przed podróżą

Regularne golenie nóg podczas wakacji może być dość trudne. Abyś mógł odpocząć do czterech tygodni od przeszkadzających włosów, możesz depilować lub woskować nogi, pachy i obszar intymny około pięć dni przed wyjazdem. Wtedy jest wystarczająco dużo czasu, aby wyleczyć, jeśli skóra ma podrażnienie z powodu usuwania włosów.

Trzy dni do wyjazdu

Czas ucieka, ale najgorsze się skończyło! Teraz przychodzi pielęgnacja skóry. Dla jasnej opalenizny zapewnij łagodny i lekko dozowany samoopalacz. Aby wynik był wolny od smug, należy wcześniej wykonać peeling ciała, aby usunąć martwe komórki naskórka. Szczególnie kolana i łokcie przyjmują samoopalacz stosunkowo intensywnie i powinny być traktowane peelingiem przed zastosowaniem balsamu do opalania.
W Cosmeterie znajdziesz zarówno samoopalające się balsamy jak i kremy do ciała, które mają efekt rajstop i sprawią, że Twoje nogi będą wyglądać na lekko opalone.

Jeszcze dwa dni

Teraz nadszedł czas, aby uczynić twoje dłonie i stopy wakacjami. Najlepiej jest to osiągnąć dzięki kombinacją peelingu stóp, maski na stopy i balsamu przeciw twardemu naskórkowi! Lakier do paznokci jest zalecany na wakacje! Modny lakier do paznokci w kolorze koralowym, pasuje do wakacyjnej opalenizny. Aby lakier był trwały i przetrwał całe wakacje, najlepiej uszczelnić go lakierem nawierzchniowym (Topcoat).

Dzień wcześniej

Krótko przed wyjazdem w programie jest głównie relaks. Warto zastosować maskę na twarz, które zapewniają skórze dużą wilgotność. Sprawi to, że skóra będzie wyglądała gładko i nabierze blasku. W zależności od preferencji można użyć masek tkaninowych, które nie wymagają zmywania, masek odrywanych lub klasycznych masek kremowych. Jeśli przechowujesz maski w lodówce, możesz spodziewać się przyjemnego kopa świeżości.