Abonament

Jakie korzyści daje mi abonamnet?

Jeśli regularnie kupujesz ten sam produkt, nie musisz zamawiać za każdym razem, gdy zawartość się kończy. Automatycznie generujemy dla ciebie nowe zamówienie na podstawie twoich wpisów i wysyłamy je już na tydzień przed końcem zapasów.

Dzięki abonamentowi otrzymujesz niższą cenę produktu w porównaniu do pojedynczego zamówienia! Odpowiednia informacja cenowa zostanie umieszczona bezpośrednio przy informacji o cenie.

Jak często otrzymam dostawę?

Interwał dostawy jest sugerowany na podstawie rekomendacji zastosowania danego produktu. Możesz również dopasować go indywidualnie. Skontaktuj się z nami w tym celu. Zaledwie tydzień przed wyznaczonym terminem zostanie do Ciebie wysłana nowa paczka produktu, abyś nie musiał przerywać przyjmowania. Otrzymasz wiadomość e-mail z informacją, że otrzymasz następną dostawę w ciągu kilku dni.

Kiedy mogę zrezygnować z abonamentu?

Możesz zrezygnować z abonamentu w dowolnym momencie przez e-mail. Skontaktuj się z nami

Czy mogę również zmienić zamówienie abonamentowe?

Tak. Skontaktuj się z nami, a my dokonamy wymaganej zmiany lub wstrzymamy dostawy abonamentu. Jeśli potrzebujesz ponownie produktu, możesz po prostu nas poinformować, a my aktywujemy twoje dostawy abonamentowe.

Czy mogę zmienić adres dostawy?

Skontaktuj się z naszą obsługą klienta. Nasi pracownicy z przyjemnością zaktualizują twoje dane.

Jak mogę zapłacić za moje zamówienia z abonamentu?

Dostępne są następujące formy płatności: karta kredytowa, rachunek Klarna i płatność przy odbiorze (Uwaga: przy ostatniej formie płatności naliczane są dodatkowe koszty dostawy przy każdym zamówieniu).