Cosmeterie Zestaw "Zodiac Beauty": Bliźnięta

Aktywny i wszechstronny

WyprzedanoZaprzestano produkcji artykułu.

Podobne produkty:

Cosmeterie Home Spa Essentials
Cosmeterie Zestaw „Zodiac Beauty": Byk
Cosmeterie Zestaw „Zodiac Beauty": Wodnik
Opis

Zestaw wprawia Cię w dobry nastrój - tak jak robisz to z innymi ludźmi!

Nasze drogie bliźniaczki są uważane za urocze, dociekliwe, wszechstronne, a przede wszystkim wesołe: dlatego Zestaw "Zodiac Beauty": Bliźnięta jest w wesołym żółtym kolorze. Jest nastawiony na aktywny, żywy sposób i jest idealnym towarzyszem codziennego życia pełnego akcji.

Zawartość zestawu:

1x Lip Treat od NUORI

Bliźnięta są bardzo otwartymi, komunikatywnymi ludźmi, a przy całej rozmowie i śmiechu należy szczególnie zadbać o swoje usta. Bogata pielęgnacja ust NUORI zapewnia suchym i spierzchniętym ustom doskonałe nawilżenie.

1x Huile Prodigieuse® firmy NUXE

Tak jak Ty, ten wielofunkcyjny olej jest naprawdę wszechstronny. Wzbogacony wysokiej jakości olejkami, odżywia skórę twarzy, ciała i włosów. Ponadto nie tylko wspaniale prezentuje się na skórze, ale otula delikatnym zapachem kwiatu pomarańczy, magnolii i wanilii.

1x Night Elixir z Lunar Glow

Twoje codzienne życie jest pełne akcji i chęci do działania, dlatego przynajmniej w nocy powinieneś zafundować sobie i swojej skórze odrobinę relaksu. Dzięki nawilżającym właściwościom tego serum skóra twarzy może się zregenerować i naładować w ciągu nocy. Koktajl witaminowy z witamin A, C, E, F i witaminy K poprawia wygląd Twojej skóry

1x Nawilżający środek dezynfekujący do rąk firmy Adrop

Jeśli codziennie przebywasz poza domem, masz kontakt z wieloma bakteriami. Nawilżający środek do dezynfekcji rąk firmy Adrop zapewnia dłoniom wszystko, czego potrzebują. W przeciwieństwie do konwencjonalnych sprayów dezynfekujących nie wysusza skóry i nie pozostawia nieprzyjemnych lepkich pozostałości.

1x moodpatch Down Time Patchology

Po energicznym dniu moodpatch Down Time pozwoli Ci się zrelaksować. Zostały opracowane tak, aby miały chłodzący i uspokajający wpływ na okolice oczu. Wyciąg z nagietka działa przeciwzapalnie już w 10 minut, a wyciąg z wiesiołka odtruwa, wygładza i odnawia skórę.

1x worek firmy Cosmeterie

Twój zrównoważony towarzysz w codziennym życiu, czy to podczas zajęć sportowych, czy podczas zakupów, torba firmy Cosmeterie jest nie tylko praktyczna, ale także stylowa. Ponadto możesz bezpiecznie przechowywać wszystkie ulubione produkty do pielęgnacji.

Rodzaje produktów: Zestawy
Marka: Cosmeterie

ocen klientów po polski dla Cosmeterie Zestaw "Zodiac Beauty": Bliźnięta