Lato, słońce, urlop – 3 wskazówki dotyczące wakacji na plaży

Lato, słońce, urlop – 3 wskazówki dotyczące wakacji na plaży

Optymalna pielęgnacja skóry i włosów ☀️

Co może być przyjemniejszego niż kilka relaksujących dni na plaży? Między wakacyjnymi przyjemnościami nie zapominaj, że wysoka temperatura, słona woda i ciągłe słońce są dość obciążające szczególnie dla skóry i włosów. Podpowiemy Ci jak optymalnie zadbać o nie podczas kolejnego urlopu!

Porada 1: Ciesz się słońcem, ale ostrożnie!

Opalanie jest po prostu częścią wakacji na plaży. Niemniej jednak należy zawsze zdawać sobie sprawę z tego, jak szkodliwe dla skóry są promienie UVA i UVB. Dlatego idealna ochrona przeciwsłoneczna to KONIECZNOŚĆ! Krem przeciwsłoneczny Air Fit UV Defense Sun firmy Benton z filtrem SPF50 chroni skórę przed uszkodzeniami słonecznymi i jednocześnie zapewnia skórze wystarczające nawilżenie. Dzięki lekkiej konsystencji krem przeciwsłoneczny jest również idealną bazą pod makijaż. Nakładaj kilka razy dziennie, aby spędzić bez obaw cały dzień na plaży.

Jeśli chodzi o zapobieganie uszkodzeniom słonecznym, ludzie często zapominają o ochronie ust, które są szczególnie wrażliwe. Balsam do ust Mimitika Sunscreen SPF20 niezawodnie chroni usta przed szkodliwym promieniowaniem UV, a jednocześnie zapobiega wysuszaniu i pękaniu.

Porada 2: Właściwa pielęgnacja po opalaniu

Aby intensywnie pielęgnować skórę po długim dniu spędzonym na plaży, polecamy wieczorem skorzystać z wysokiej jakości kosmetyku After Sun. Fresh Sun After Sun od Bio Thai rozpieści Twoją skórę nawilżeniem i przywróci jej równowagę.

Wskazówka #3: Regeneracja zniszczonych włosów

Szczególnie podczas upałów ochłodzenie w morzu przynosi niesamowitą ulgę. Niestety słona woda usuwa nawilżenie z włosów i sprawia, że już po kilku dniach wyglądają na suche i łamliwe. Aby jednak nie stracić blasku włosów podczas wakacji, należy je dokładnie umyć po kąpieli i zapewnić im dodatkową pielęgnację. Regenerująca maska 4 w 1 nr 8 firmy Olaplex zapewnia więcej blasku, pełni i elastyczności dzięki 8-krotnie opatentowanej technologii Bond Building Technology. Nadaje włosom intensywne nawilżenie, którego potrzebują.