Foamie Silne oczyszczanie twarzy Aloe You Vera Much

Mocne oczyszczanie twarzy z ekstraktem z aloesu

WyprzedanoZaprzestano produkcji artykułu.

Podobne produkty:

Lixirskin Electrogel Cleanser
Whamisa Organic Flowers Foam Cleansing Cream

Opis

Twoja skóra pokocha to uczucie po oczyszczeniu!

Ujędrniający żel do mycia twarzy „Aloe You Vera Much” marki Foamie jest idealny do skóry normalnej i suchej. Ekstrakt z aloesu i odżywcze mleczko migdałowe zapewniają nawilżenie podczas oczyszczania i zapewniają, że Twoja skóra nie wysycha. Wartość pH dostosowana do naturalnego odczynu skóry i formuła bez mydła zapewniają szczególnie łagodne oczyszczanie.

Niezawierający plastiku i wyjątkowo ekonomiczny: kawałek mocnego środka do oczyszczania twarzy firmy Foamie zastępuje dwie plastikowe tubki porównywalnych produktów czyszczących i wystarcza na ok. 85 aplikacji.

Stosowanie:

Zwilżyć twarz i dłonie letnią wodą. Trzymaj środek do mycia twarzy pod bieżącą wodą i wmasuj w dłonie, aby utworzyć pianę. Wmasuj w wilgotną skórę dłońmi lub bezpośrednio z produktem okrężnymi ruchami. Następnie zmyć letnią wodą i przechowywać w suchym miejscu.

Uwagi: Tylko do użytku zewnętrznego. Unikaj kontaktu z oczami i błonami śluzowymi. Trzymać z dala od dzieci. Przestań używać produktu, jeśli wystąpi podrażnienie skóry i / lub wysypka.

Rodzaje produktów: Oczyszczanie
Marka: Foamie
Rodzaj skóry: Skóra normalna, Sucha skóra
Właściwości: Vegan, Nietestowane na zwierzętach, Nawilżający
Obszar zastosowania: Twarz

ocen klientów po polski dla Foamie Silne oczyszczanie twarzy Aloe You Vera Much