5 wskazówek kosmetycznych na lato

5 wskazówek kosmetycznych na lato

Najlepsze trendy na upalne dni.

Kochamy lato! To, czego nie lubimy, to wyzwania, z jakimi mierzy się nasza rutyna pielęgnacyjna. Aby móc w pełni cieszyć się latem, wyszukaliśmy razem 5 sztuczek na upalne dni.

1. Woda ryżowa

Szczególnie latem tęsknimy za wspaniałą, powiewającą grzywą. TikTokers polegają w szczególności na wodzie ryżowej, nowym cudownym lekarstwie na zadbane włosy. - Ale co kryje się za trendem?

Kilkadziesiąt lat temu ludzie w Japonii moczyli włosy w wodzie ze sfermentowanego ryżu, aby stymulować ich wzrost. Podobno dostarcza włosom mnóstwo protein, witamin i minerałów – mocną podstawę zdrowego wzrostu włosów. Wątpliwe jest, czy woda ryżowa rzeczywiście stymuluje wzrost włosów. W tym celu powinieneś raczej używać profesjonalnych produktów pielęgnacyjnych, których skuteczność została udowodniona naukowo.

2. Scrunchie

Po prostu musisz kochać gumki do włosów, zwłaszcza gdy latem zmagają się z włosami! Niezależnie od tego, czy chodzi o wysoki kucyk, warkocz czy niechlujny kok – stylowe opaski do włosów nie tylko poprawiają wygląd, ale są również niezwykle wygodne w noszeniu. Ponadto są szczególnie delikatne dla włosów i zapobiegają ich łamaniu lub ciągnięciu. Idealna gumka do włosów i dodatki na lato!

3. Funky French

Francuski manicure jest modny tego lata, ale nie w klasycznym sensie, ale funky! Tutaj tipsy pomalowano nie tylko białym lakierem, ale raczej w letnich kolorach, które przywodzą na myśl kolorowe tęcze. Jeśli szukasz teraz inspiracji, możesz ją znaleźć pod popularnymi hashtagami #coloredfrench #funkyfrench lub #frenchtipnails!

4. Salty Waves

Tak, dobrze to przeczytałeś i nie, nie literówka. Beach Waves zostały zastąpione, nowym trendem fryzur są Salty Waves! Wersja 2.0 Beach Waves, że tak powiem, trochę luźniejsza i celowo bardziej nieuporządkowana. Najlepszym sposobem na to jest najpierw umycie włosów szamponem zwiększającym objętość, a następnie użyj słonego sprayu, aby uzyskać idealnie pofalowane włosy plażowe.

5. Gua Sha

Trend wszystkich trendów, nawet latem. Masaż twarzy kamieniem w kształcie serca działa ujędrniająco, relaksująco i jest doskonałym środkiem przeciwstarzeniowym z gwarancją blasku! Zwłaszcza jeśli przed użyciem przechowujesz urządzenie kosmetyczne w lodówce, masaż twarzy jest niezwykle korzystny latem.