Pozbyć się cellulitu? Co naprawdę pomaga mu przeciwdziałać?

Pozbyć się cellulitu? Co naprawdę pomaga mu przeciwdziałać?

Kremy ujędrniające i skuteczne narzędzia

Czym dokładnie jest cellulit?

Cellulit to niezapalna zmiana w podskórnej tkance tłuszczowej na udach i pośladkach, które ma ponad 80% wszystkich kobiet. Dotyczy to prawie wyłącznie kobiet, ponieważ mają one inną strukturę tkanki łącznej (równoległe pasma tkanki łącznej zamiast podobnych do siatki jak u mężczyzn). Ponadto kobiety mają na ogół cieńszy naskórek i bardziej elastyczną skórę właściwą. Komórki tłuszczowe pchają się w górę i nie mogą być równomiernie hamowane przez podskórnie. Tworzy to nieregularną powierzchnię skóry. Ze względu na wgłębiony wygląd cellulit jest również nazywany skórką pomarańczową.

Jako taki, cellulit nie stanowi problemu, ponieważ nie powoduje bólu ani nie wpływa na zdrowie. Jednak wiele kobiet uważa, że nieszkodliwe wgniecenia są niepokojące wizualnie.
Istnieją bardzo skuteczne kremy antycellulitowe, które poprawiają krążenie krwi i mogą pomóc w ujędrnieniu tkanki. W połączeniu z masażem, regularnymi ćwiczeniami i zbilansowaną dietą możesz osiągnąć dobre efekty!

Kremy ujędrniające i skuteczne narzędzia

Krem antycellulitowy skin689

Krem antycellulitowy od skin689® może poprawić wygląd skóry w ciągu kilku tygodni, ponieważ CHacoll® promuje tworzenie włókien kolagenowych. Prowadzi to do wzmocnienia sieci podskórnej, która zatrzymuje komórki tłuszczowe i zapewnia jędrniejszą skórę. Aby uzyskać optymalny efekt, krem nakłada się codziennie na dotknięte obszary skóry przez okres od sześciu do dziesięciu tygodni.

Krem do ciała Cellulite Control firmy Bio Thai

Cellulite Control Body Cream zawiera wyciągi z imbiru, garcyny i kofeiny w połączeniu z 11 czystymi olejkami eterycznymi. Ta mieszanka skutecznie stymuluje mikrokrążenie i przeciwdziała efektowi skórki pomarańczowej. Dzięki skutecznej mieszance różnych olejków z ekstraktami z jedwabiu skóra wydaje się gładsza i jędrniejsza przy regularnym stosowaniu.

Olejek antycellulitowy od Fushi

Napinający skórę olejek Really Good Cellulite Oil może redukować cellulit. Może również poprawić jędrność skóry przy regularnym stosowaniu. Gotu Kola, jedno z najsłynniejszych ziół ajurwedyjskich, znane jest ze stymulowania krążenia krwi.

Sucha szczotka z gałkami od Y'Beauty

Sucha szczotka od Y'Beauty ma bardziej intensywny efekt. Masaż stymuluje limfę i wprawia ją w ruch, co może mieć działanie detoksykacyjne. Skóra jest nie tylko złuszczona, ale również staje się gładsza podczas długotrwałego użytkowania. Po masażu skóra jest dobrze przygotowana do dalszej pielęgnacji i lepiej wchłania aktywne składniki.

Śledź Cosmeterie w mediach społecznościowych i nie przegap żadnych nowości i konkursów piękności!