Clean Girl Aesthetic

Clean Girl Aesthetic

Naturalnie piękna dzięki minimalistycznemu makijażowi

Każdy, kto jest aktywny na platformach społecznościowych, takich jak TikTok czy Instagram, z pewnością zapoznał się z najnowszym trendem: Clean Girl Aesthetic. Pozwól się zainspirować i stwórz z naszymi wskazówkami minimalistyczny i naturalny makijaż.

Wskazówka 1: Nieskazitelna cera

Clean Girl Make-up stawia na równomierną i nieskazitelną cerę. Wystarczy lekki podkład/krem BB i delikatny korektor. W tym trendzie nie ma miejsca na mocno kryjące podkłady czy kilkuwarstwowe makijaże.

Nasz wybór:

  • True Skin Serum Foundation ma lekką jak piórko konsystencję. Delikatne do średniego krycia, wygładza i udoskonala cerę.
  • Invisible Touch Concealer doskonale zakrywa cienie i wypryski, nie wysuszając skóry. Lekka, kremowa konsystencja natychmiast wtapia się w skórę, tworząc nieskazitelną cerę.

Wskazówka nr 2: Delikatny blask

Konturowanie? Nie tędy droga! Wystarczy delikatny róż i rozświetlacz, aby stworzyć promienną cerę.

Nasz wybór:

  • Blush Cheek Palette od Sigma Beauty to idealny sposób na dodanie koloru policzkom każdego dnia.
  • luminizer od RMS Beauty nada Twojej skórze doskonały, odbijający światło, świeży blask i subtelnie rozświetli.

Porada 3: Błyszczące usta

Najlepszym sposobem na dopełnienie minimalistycznego makijażu clean girl jest połyskujący błyszczyk. Wybierz delikatny odcień, aby podkreślić „naturalność”, którą emanuje cały makijaż.

Nasz wybór:

  • Promienny blask Balmy Gloss Tinted Oil firmy ILIA Beauty sprawia, że usta wyglądają na pełniejsze, a odrobina koloru podkreśla ich naturalne piękno.