Podwójne oczyszczanie: Sekret K-Beauty

Podwójne oczyszczanie: Sekret K-Beauty

Dla idealnego blasku

Procedura czyszczenia zapewniająca nieskazitelną porcelanową skórę

K-Beauty od jakiegoś czasu znana jest ze swojej legendarnej pielęgnacji skóry. Ale co właściwie jest jej tajemnicą? O ile często stawiamy na produkty, które mają nas jak najszybciej upiększać, Koreańczycy przywiązują dużą wagę do starannej rutyny. Szczególnie ważne jest tutaj delikatne i dokładne oczyszczanie: podwójne oczyszczanie.

K-Beauty: lepiej podwójnie niż pojedynczo!

Podstawową i nieodzowną częścią Korean Skincare jest podwójne oczyszczanie twarzy. Na początku może się to wydawać drobiazgową rzeczą, ale działa w Korei Południowej od wieków. Na początku rytuału pielęgnacyjnego zdecydowanie powinieneś uwzględnić podwójne oczyszczanie.

1. krok: czyszczenie olejem
Na początek użyj produktu na bazie oleju, takiego jak olejek do twarzy, balsam oczyszczający lub oczyszczający sorbet. Jest to szczególnie delikatne dla skóry i idealnie odżywia ją bogatymi składnikami już na początku rutyny.

Nasza rekomendacja: Delikatny czarny olejek głęboko oczyszczający marki Klairs zawiera cenne olejki i skutecznie oczyszcza, działa antyoksydacyjnie i nawilża twarz.

Krok 2: czyszczenie pianą
Następnie stosuje się piankę lub żel czyszczący na bazie wody. Koreańczycy zajmują się tym etapem opieki szczególnie długo. Produkt wmasowuje się w skórę okrężnymi ruchami, aby pobudzić krążenie. K-Beauty przywiązuje dużą wagę do tego, aby nie obciążać i nie wysuszać skóry, aby nie naruszać własnej bariery ochronnej skóry, a kwaśny płaszcz nie został uszkodzony.

Nasza rekomendacja: The Honest Cleansing Foam firmy Benton dokładnie oczyszcza Twoją skórę i jednocześnie ją nawilża.

Tak więc sekret koreańskiej pielęgnacji skóry polega na podwójnej metodzie oczyszczania. Należy szczególnie skupić się na delikatnym oczyszczeniu skóry, stosując produkty z naturalnymi składnikami. Kosmetyki koreańskie doskonale się do tego nadają i osiągają niezwykłe efekty.