Najlepsze kremy do rąk dla suchej skóry

Najlepsze kremy do rąk dla suchej skóry

Pielęgnacja SOS, która szybko nawilża

Ręce są, że tak powiem, naszą wizytówką i powinny robić dobre wrażenie. Suche, popękane dłonie nie tylko wyglądają brzydko, ale mogą również powodować dyskomfort. Ponieważ ręce są szczególnie narażone na codzienne wpływy środowiska, takie jak słońce, zimno, woda i mydło, ważne jest, aby dbać o nie intensywnie i regularnie.

Znalezienie dobrego kremu do rąk nie jest takie proste! Krem powinien mieć następujące właściwości:

  • Szybko się wchłania
  • Nie pozostawia tłustego lub lepkiego filmu
  • Nawilża
  • Odżywia i pielęgnuje skórę
  • Zawiera skuteczne składniki

Składniki nawilżające

Składniki, takie jak aloes, zapewniają dużo nawilżenia, a bogate dodatki, takie jak wysokiej jakości olejki, miód, ekstrakty roślinne czy masło shea zapewniają głębokie odżywienie skóry, a tym samym elastyczność i młodzieńczy wygląd.

Wskazówka Comsterie: Ważne jest, aby nakładać krem kilka razy dziennie, szczególnie po umyciu rąk. Nie zapomnij o nadgarstkach i opuszkach palców. Do suchych skórek można również stosować olejek do skórek.

Olejek do skórek Little Treasure Nourish marki Nailberry ze słodkim olejem migdałowym usuwa nadmiar skórek i odżywia suche i podarte obszary za pomocą przeciwutleniaczy i składników odżywczych, a kompleks witamin z witamin A, E, B1, B2 i B6 intensywnie regeneruje paznokcie i skórki.

Kremy przeciw starzeniu się rąk

Zestresowana, cieńsza skóra z tyłu dłoni szybciej pokazuje wiek w postaci zmarszczek i plam pigmentowych. Można temu zapobiec, stosując kremy do rąk z ochroną UV i składnikami przeciwstarzeniowymi, takimi jak witamina E. Filtr chroniący przed światłem chroni przed przedwczesnym starzeniem się skóry na skutek działania promieni słonecznych. Przeciwutleniacze, takie jak witamina E, stymulują odnowę komórkową organizmu.

Firm Skin Hand & Finger Rejuvenation od skin689 to odmładzający krem do rąk, o którym udowodniono, że redukuje drobne linie, plamy starcze bledną i złuszczają skórę dzięki wysoce skutecznym składnikom.

Zdjęcie pochodzi z okładki: Tiko Giorgadze @domenika przez Unsplash

Śledź Cosmeterie w mediach społecznościowych i nie przegap żadnych nowości i konkursów!