Living Proof Perfect hair Day™ Shampoo, 236 ml

Do oczyszczania i pielęgnacji włosów

155,62 zł

(659,41 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 236 ml

Jeszcze 1 sztuka dostępna w magazynie.

Dostawa do poniedziałek, 5 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do czwartek do 23:59 godz..

Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 199,00 zł
Więcej informacji na temat wysyłki i dostawy

Właściwości i zalety

  • Do włosów suchych i matowych
  • Usuwa wszelkie zanieczyszczenia
  • Chroni przed rozdwajaniem końcówek i puszeniem
  • Nadaje piękny blask
  • Nawilża
  • Bez silikonu Bez silikonu
  • Nietestowane na zwierzętach Nietestowane na zwierzętach
  • Available @ Store Available @ Store

Kupowane często z Rahua Hydration Conditioner, 275 ml

Living Proof Perfect hair Day™ Shampoo, 236 ml 155,62 zł (659,41 zł / l)
Rahua Hydration Conditioner, 275 ml 194,58 zł (707,56 zł / l)
Cena całkowita: 350,20 zł
Opis

Perfect hair Day™ Shampoo od Living Proof dzięki swojej unikalnej formule skutecznie usuwa brud, pot, sebum, zanieczyszczenia środowiskowe oraz osady z produktów stylizacyjnych, nie wysuszając przy tym włosów. Dodatkowo nadaje im piękny blask i pozostawia je wzmocnione. Luksusowa piana dostarcza ponadto niezbędnego nawilżenia i przywraca włosom jedwabistą miękkość. Szampon chroni również przed uszkodzeniami oraz rozdwajaniem się końcówek i ułatwia rozczesywanie, co pozwala na lepszą stylizację fryzury. Formuła nie zawiera silikonów ani siarczanów.

Zastosowanie:

  • Nałożyć szampon na mokre włosy i mocno spienić.
  • W zależności od potrzeb możesz umyć włosy dwukrotnie.
  • Następnie należy dokładnie spłukać włosy.
Nr art.: NF-LIP-PH-SH-201
Zawartość: 236 ml
EAN: 840216935921
Numer producenta: LIP-PH-SH-201
Marka: Living Proof
Rodzaje produktów: Szampony
Rodzaj włosów: Włosy zniszczone, Suche włosy
Właściwości: Bez silikonu, Bez siarczanów, Nietestowane na zwierzętach, Available @ Store
Obszar zastosowania: Włosy
Specjalnie dla: Kobiety, Mężczyźni
Składniki (INCI)

Aqua, Cetyl Alcohol, Behentrimoniumchloride, C13‐15 Alkane, Polyglyceryl-3 Methylglucose Distearate, Isopentyldiol, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Polyricinoleic Acid, Glycerin, Polyglyceryl-3 Betainate Acetate, Sodium Pca, Caesalpinia Spinosa Gum, Hydroxyethyl Cellulose, Hydroxypropyl Methylcellulose, Parfum, Citric Acid, Hydroxyacetophenone, Caprylyl Glycol, Ethyl Lauroyl Arginate Hcl, Limonene, Hexyl Cinnamal, Linalool, Citronellol

Dostępne w sklepie Cosmeterie
Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Living Proof Perfect hair Day™ Shampoo

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder