ST. TROPEZ Self Tan Dark Bronzing Mist

Spray samoopalający zapewniający długotrwałą, ciemną opaleniznę

WyprzedanoProdukt nie jest już dostępny w naszym sklepie

Opis

Nie zdradzaj nikomu swojego najmroczniejszego sekretu! Chyba że mówisz o niesamowitej samoopalającej ciemnej brązującej mgiełce z St. Tropez .

Ten samoopalający spray z St. Tropez to liczba sama w sobie. Ponieważ nie tylko zapewnia głęboką, naturalnie wyglądającą opaleniznę, która utrzymuje się przez długi czas. Jest również niezwykle łatwy i równomierny w aplikacji. Efekt: opalona słońcem skóra, jakby świeżo po rejsie dookoła świata. Zalety sięgają jeszcze dalej: spray dostosowuje się do indywidualnego odcienia skóry i nadaje naturalną, złocistą opaleniznę. Głowica natryskowa ma specjalny kąt 360 stopni, dzięki czemu nawet trudno dostępne miejsca są łatwo dostępne.

Składniki działają odżywczo i antyoksydacyjnie. Skóra jest nawilżona, opalenizna utrzymuje się przez długi czas oraz powoli i równomiernie zanika. Spray osiada na skórze jak delikatna wczesna mgiełka i tworzy niesamowicie piękną cerę. Technologia zapachowa Aromaguard ™ zapobiega nieprzyjemnemu zapachowi samoopalaczy.

Zalecane stosowanie:

Na 24 godziny przed użyciem należy złuszczać skórę. Martwe cząsteczki skóry są usuwane. Zaopatrz suche obszary, takie jak kolana, łokcie, kostki i stopy w nawilżające produkty pielęgnacyjne. Przed użyciem dobrze wstrząsnąć puszką. Spryskać równomiernie z odległości około 20 do 30 cm od ciała. Przed ubieraniem poczekaj, aż produkt całkowicie się wchłonie, aby uniknąć plam. Opalenizna rozwija się po około 6-8 godzinach.

Porada od Cosmeterie:

Nawilżaj skórę, aby jak najdłużej utrzymać opaleniznę. Rób regularne peelingi.

Rodzaje produktów: Mus / masło, Samoopalacz
Marka: ST. TROPEZ
Rodzaj skóry: Dla każdego rodzaju skóry, Skóra normalna, Skóra mieszana, Sucha skóra, Tłusta skóra, Skóra dojrzała, Skóra wrażliwa, Skóra problematyczna
Obszar zastosowania: Ciało
Specjalnie dla: Unisex

ocen klientów po polski dla ST. TROPEZ Self Tan Dark Bronzing Mist

Podobne produkty:

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Klienci, którzy nabyli "Self Tan Dark Bronzing Mist", zakupili także:

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder