Benton Papaya-D Sun Cream

Krem przeciwsłoneczny do codziennego użytku

WyprzedanoZaprzestano produkcji artykułu.

Podobne produkty:

Benton Snail Bee High Content Mask
Benton Fermentation Eye Cream
Benton Tea Tree Cleansing Water

Opis

Ochrona przeciwsłoneczna jest ważna każdego dnia. Nie ma znaczenia, czy jest lato czy zima. W ten sposób zapobiega się zmarszczkom i zmniejsza się nieodwracalne uszkodzenia skóry.

Krem przeciwsłoneczny kultowej marki Benton z Korei nie tylko powstrzymuje się od eksperymentów na zwierzętach, ale także sztucznych konserwantów i alkoholu we wszystkich produktach.

Krem do opalania Papaya-D jest odpowiedni dla każdego rodzaju skóry. Zawarty enzym papaina pomaga przeciwdziałać rozszerzonym porom i tłustemu połyskowi. Ten filtr przeciwsłoneczny chroni przed promieniowaniem UVA i UVB (PA +++).

Nie ma międzynarodowego standardu dla deklaracji ochrony przed promieniowaniem UVA, dlatego istnieją różne nazwy: filtry UVA są identyfikowane przez określenie „ochrona szerokopasmowa” lub PA. Istnieje gradacja od PA +, PA ++ do PA +++ i bardzo rzadko: PA ++++.

Marka: Benton
Rodzaj skóry: Dla każdego rodzaju skóry, Skóra normalna, Skóra mieszana, Sucha skóra, Tłusta skóra, Skóra dojrzała, Skóra wrażliwa, Skóra problematyczna
Właściwości: Bezalkoholowy, Nietestowane na zwierzętach

Akcesoria

ocen klientów po polski dla Benton Papaya-D Sun Cream