Cosmeterie Zestaw „Zodiac Beauty": Lew

Władczy i pewny siebie

WyprzedanoZaprzestano produkcji artykułu.

Podobne produkty:

Cosmeterie Home Spa Essentials
Cosmeterie Zestaw „Zodiac Beauty": Byk
Cosmeterie Zestaw „Zodiac Beauty": Wodnik
Opis

Idealny zestaw dla lwów o ciepłych i miękkich sercach!

Zestaw Zodiac Beauty": Lew od Cosmeterie skupia się na nieposkromionym lwie, który uwielbia być w centrum uwagi. Dlatego też set składa się ze złotych kosmetyków, które mają za zadanie podkreślić odwagę, dumę i niezależność lwa.

Zestaw zawiera:

1x 24K Gold Prism Cream od Petera Thomasa Rotha

24K Gold Prism Cream od Petera Thomasa Rotha to luksusowe spa w zaciszu własnego domu. Krem rozświetlający zawiera 24K złoto, dzięki czemu ma skuteczne działanie przeciwstarzeniowe. Poszarzała skóra, przebarwienia i drobne zmarszczki to już przeszłość! Idealny dla kochającego luksus lwa!

1x Pomadka do ust Secret Jelly „Dream Purple” od Kailijumei

Czarujący fioletowy kwiat, otoczony złotym brokatem i przezroczystą konsystencją, tworzy tę innowacyjną pomadkę z kolekcji „Dream Purple" od Kailijumei. Na ustach pomadka zmienia odcień w delikatny róż, a kontakt z ciepłem ciała potęguje jej ton. Piękna, odważna i wyjątkowa pomadka, która idealnie pasuje do niezależnego Lwa.

1x Samoopalacz Purity Vitamins Bronzing Water Serum od ST. TROPEZ

Samoopalacz Purity Vitamins Bronzing Water Serum firmy St. Tropez to odżywczy żel samoopalający z cennymi składnikami, który zapewnia promienną, złotą, naturalnie wyglądającą opaleniznę. Dla idealnej złocistej cery - dokładnie to, co ceni Lew!

1x Skośna pęseta Full Slant Tweezer w odcieniu Champagne od firmy Tweezerman

Skośne pęsety Full Slant Tweezer słyną z precyzji i wysokiej jakości wykonania. Ręcznie oszlifowane końcówki pęsety Tweezermana zamykają się równomiernie i ciasno. W ten sposób zostaną złapane wszystkie, nawet najmniejsze włoski. Pełna kontrola nad pęsętą gwarantuje precyzyjną depilację. Idealny produkt dla wymagających osobowości!

1x torba na siłownię Cosmeterie

Rodzaje produktów: Zestawy
Marka: Cosmeterie

ocen klientów po polski dla Cosmeterie Zestaw „Zodiac Beauty": Lew