Nasze wskazówki pielęgnacyjne na zimę

Nasze wskazówki pielęgnacyjne na zimę

Wkrocz z promienną skórą i lśniącymi włosami w świąteczny sezon

Szczególnie przy niskich temperaturach skóra i włosy są narażone na duże obciążenia. Suchość i brak blasku tylko czekają, aby Cię dopaść. Mamy dla Ciebie idealne produkty pielęgnacyjne, które w zimowych miesiącach rozpieszczą Twoje ciało każdego dnia.

Wskazówka numer 1: Delikatna pielęgnacja delikatnej skóry

Co jest lepszego niż gorący prysznic po cudownym zimowym spacerze? Odpowiednie produkty pielęgnacyjne pomogą przywrócić zamrożone ciało do życia z nową energią. Żel pod Bodywash od I WANT YOU NAKED wyjątkowo łagodnie oczyszcza Twoje ciało i otula je orzeźwiającym zapachem mandarynki i lauru. Nawilżająca formuła Hand & Body Wash Elderflower od L:A BRUKET zapewnia miękką, wypielęgnowaną skórę.

Wskazówka numer 2: Bogate formuły dla większego blasku i objętości

Odpowiednie składniki odżywcze to klucz do zdrowo wyglądających, miękkich i pełnych blasku włosów. Szampony Rahua, np. Color Full Shampoo, rozpieści włosy ważnymi składnikami od nasady aż po końce i zapewni im promienny i świeży wygląd.

Ponadto nigdy nie powinnaś rezygnować z nawilżających olejków do włosów, takich jak olejek Really Good Hair Oil firmy Fushi , lub suchych olejków jak Huile Prodigieuse firmy NUXE, ponieważ mają one właściwości intensywnie pielęgnujące włosy i skórę głowy.