Sana Jardin Tiger By Her Side Candle

Wysokiej jakości świeca zapachowa z olejkami eterycznymi z róży i paczuli

WyprzedanoProdukt nie jest już dostępny w naszym sklepie

Opis

Najlepiej sprzedający się zapach „Tiger By Her Side” uchwycony w wysokiej jakości świecy woskowej!

„Tiger By Her Side” Sany Jardin urzeka urzekającą mieszanką marokańskiej róży, indonezyjskiej paczuli i ciepłych nut bursztynu. Te niuanse zapachowe oznaczają jasność i wewnętrzną siłę i dosłownie rzucają na ciebie urok! Wysokie stężenie olejków eterycznych zapewnia intensywny i długotrwały zapach, który zamienia Twój dom w oazę spokoju. Idealny jako prezent na parapetówkę lub po prostu na oderwanie się od gorączkowego życia codziennego.

Świece zapachowe od Sana Jardin są w 100% woskiem roślinnym i mają bezołowiowy knot. Ponadto są wolne od parafiny, parabenów, ftalanów, formaldehydu i sztucznych barwników.

Luksus i zrównoważony rozwój: za marką Sana Jardin stoi ruch „The Beyond Sustainability”. Obejmuje to również na przykład „Projekt Orange Blossom”. Jest to inicjatywa, która gwarantuje, że marokańskie kobiety są uczciwie wynagradzane za wytwarzanie perfum i że otrzymują szansę na zawodową przyszłość dzięki specjalnemu szkoleniu. Olejki zapachowe są ekstrahowane z kwiatów pomarańczy potrzebnych do produkcji perfum, a następnie kobiety przetwarzają kwiaty na produkty takie jak świece zapachowe lub woda z kwiatów pomarańczy i sprzedają je. Mogą zachować całe wynagrodzenie.

Celem jest realizacja koncepcji zerowego marnotrawstwa, nauczenie kobiet takich umiejętności, jak marketing i umiejętności przywódcze oraz pomoc w osiągnięciu niezależności ekonomicznej.

Rodzaje produktów: Świece
Marka: Sana Jardin
Właściwości: Nietestowane na zwierzętach

ocen klientów po polski dla Sana Jardin Tiger By Her Side Candle

Podobne produkty:

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Klienci, którzy nabyli "Tiger By Her Side Candle", zakupili także:

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder