YLUMI Kapsułki Energy

Kompleks odżywczy z guaraną, grzybami leczniczymi i ziołami

WyprzedanoProdukt nie jest już dostępny w naszym sklepie

Opis

KAPSUŁKI ENERGY zawierają kompleks odżywczy wysokiej jakości ziół i sprawdzonych grzybów leczniczych, takich jak Cordyceps, Chlorella, Spirulina, zielona herbata i żeń-szeń w połączeniu z niezbędnymi witaminami (witamina B3, witamina B12, witamina B2) i guaraną.

Suplementy diety YLUMI są produkowane w Niemczech przez ekspertów z wielką miłością i wyłącznie ze starannie dobranych, naturalnych i sprawdzonych składników. Są wegańskie, bezglutenowe, wolne od pestycydów i metali ciężkich oraz wykonane bez testów na zwierzętach.

Zalecenia dotyczące stosowania:

Przyjmować 2 kapsułki dziennie rano lub przed aktywnością fizyczną lub fazami koncentracji, popijając niewielką ilością wody. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Wystarcza na 30 aplikacji. Suplementy diety nie zastępują zbilansowanej i zróżnicowanej diety oraz zdrowego trybu życia. Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Nie nadaje się dla kobiet w ciąży.

Kapsułki Energy nadają się do codziennego spożycia, czas stosowania nie jest ograniczony. KAPSUŁKI ENERGY idealnie łączą się z Beauty Capsules, Coco Beauty Sparkle lub Sleep Capsules.

Rodzaje produktów: Suplement diety
Marka: YLUMI
Właściwości: Vegan, Nietestowane na zwierzętach

ocen klientów po polski dla YLUMI Kapsułki Energy

Podobne produkty:

    Klienci, którzy nabyli "Kapsułki Energy", zakupili także: