i+m Naturkosmetik WE REDUCE! zestaw pielęgnujący

Zestaw do pielęgnacji w stylu zero waste

WyprzedanoProdukt nie jest już dostępny w naszym sklepie

Podobne produkty:

OAK Berlin Beard Box
OAK Berlin Comfort Shaving Set
NUXE Huile Prodigieuse® Floral
Opis

Ten zestaw składa się z naturalnych produktów doskonałej jakości, które zapewnią rozpieszczającą pielęgnację ciała. Równowartość 2 € ze sprzedaży każdego zestawu trafi bezpośrednio do pracy finansowanej przez i+m TWIKATANE eV. Oferuje kobietom i dzieciom w Zambii zarówno ochronę przed przemocą, jak i edukację, aby umożliwić im stworzenie bezpiecznej przyszłości.

Zawartość:

WE REDUCE! koloryzujący wiśniowy balsam do ust: intensywna pielęgnacja suchych i spierzchniętych ust o cudownym wiśniowym zapachu i delikatnym czerwonym połysku.
WE REDUCE! dezodorant w sztyfcie "Fresh Liberation": ochrona dezodorantem cytrynowym i rewitalizująca pielęgnacja na cały dzień.
WE REDUCE! szampon w kostce o zapachu werbeny: połysk i elastyczność dla wszystkich rodzajów włosów, czysto roślinne środki powierzchniowo czynne i wybrane oleje organiczne.
Aluminiowa puszka do przechowywania kosmetyków: elegancki słój aluminiowy z zakrętką do przechowywania lub wyjmowania stałych kosmetyków.

Rodzaje produktów: Zestawy
Marka: i+m Naturkosmetik
Rodzaj skóry: Dla każdego rodzaju skóry, Skóra normalna, Skóra mieszana, Sucha skóra, Tłusta skóra, Skóra dojrzała, Skóra wrażliwa, Skóra problematyczna
Rodzaj włosów: Dla każdego rodzaju włosów
Właściwości: Vegan, Nietestowane na zwierzętach

ocen klientów po polski dla i+m Naturkosmetik WE REDUCE! zestaw pielęgnujący