5 sztuczek makijażu, aby powiększyć oczy

5 sztuczek makijażu, aby powiększyć oczy

Sarnie oczy dzięki Eye Contouring

1. Kolory nude / białe Kajal

Zaleca się ostrożność, ponieważ czarne Kajal na linii wodnej zmniejszają oczy. Z drugiej strony Kajal biały lub nude sprawia, że oczy wydają się znacznie większe, ponieważ jasny kolor optycznie rozszerza biel gałek ocznych. Im bardziej kremowy kajal, tym lepsza nieprzezroczystość i trwałość na linii wodnej.

2. Cieńki eyeliner

Nie musi to być gruby eyeliner, ponieważ nawet cienki eyeliner na górnej linii rzęs dzięki efektowi kociego oka sprawia, że oczy wyglądają na większe i bardziej wyraziste. Aplikacja jest szczególnie łatwa dzięki kredce do oczu w formie pisaka. Drawing Muse Pen Liner od Moart jest do tego idealna. Bardzo cienka końcówka kredki do eyelinera umożliwia precyzyjną aplikację. Długotrwały eyeliner szybko wysycha i nie rozmywa się.

3. Ustaw akcenty z mieniącymi się cieniami do powiek

Połyskujące cienie do powiek w odcieniach złota, platyny lub szampana zapewniają nie tylko świetne akcenty na powiece, ale także optycznie powiększają oko, odbijając światło. Aby to zrobić, po prostu nałóż jakiś mocny cień do powiek lub pudrowy cień na środek powieki (ważne - nie nakładaj na całą powiekę!) I delikatnie zmiksuj. Za pomocą pędzla Flat Eyeshadow Brush firmy Jack's Beauty Line możliwa jest precyzyjna i intensywna aplikacja farby.

4. Cut Crease

Cut Crease jest formą konturowania oka, która nadaje mu większą głębię i wyraz. Tutaj łączy się jasne i ciemne cienie do powiek. Lekki cień do powiek nakłada się głównie na środek powieki i w wewnętrznych kącikach oczu i lekko rozprowadza. Ciemny cień do powiek zapewnia więcej głębi. Brązowe odcienie pasują do każdego odcienia skóry i nie wyglądają tak twardo jak czerń. Ważne jest, aby zmieszać ciemny kolor w załamaniu powieki, aby przejścia wyglądały płynnie.

5. Podkreśl brwi

Brwi są również ważne, gdy chcesz uzyskać efekt dużych oczu. Aby wizualnie je podnieść, można nałożyć troszkę rozświetlacza tuż pod linią brwi. Ta mała sztuczka sprawia, że całe oko wygląda na większe i bardziej promienne. Highlighterowi od Full Brow z łatwością nadasz delikatny połysk, a szampański odcień idealnie dopasowuje się do koloru skóry. Dzięki kremowej konsystencji szczególnie łatwo się miesza.

Śledź Cosmeterie w mediach społecznościowych i nie przegap żadnych nowości i konkursów piękności!