GYADA Hyalurvedic oczyszczająca maska do włosów, 200 ml

Optymalnie nawilża i wzmacniania końcówki

91,08 zł

(455,40 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 200 ml

Produkt dostępny

Dostawa do wtorek, 6 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do niedziela do 23:59 godz..

Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 199,00 zł
Więcej informacji na temat wysyłki i dostawy

Właściwości i zalety

  • Do włosów przetłuszczających się, cienkich i łamliwych
  • Zapobiega puszeniu włosów
  • Nadaje włosom połysk i objętość

Kupowane często z RAVI Born to Shine Restructuring Shampoo (Reconstruction Line n°1), 250 ml

GYADA Hyalurvedic oczyszczająca maska do włosów, 200 ml 91,08 zł (455,40 zł / l)
RAVI Born to Shine Restructuring Shampoo (Reconstruction Line n°1), 250 ml 151,02 zł (604,08 zł / l)
Cena całkowita: 242,10 zł
Opis

Maska do włosów z ekstraktami z trzech potężnych roślin ajurwedyjskich idealnie nadaje się do pielęgnacji włosów cienkich, przetłuszczających się i łamliwych. Neem i moringa znane są ze swoich właściwości oczyszczających i pomagających regulować produkcję sebum przez skórę głowy, podczas gdy ekstrakt z pieprzu chińskiego wygładza i zmiękcza włosy. Cassia (neutralna henna) zapewnia zdrowo wyglądającą, lśniącą fryzurę, jak również uzupełnia recepturę o substancje wzmacniające cebulki włosów.

Zastosowanie:

  • Nakładaj 1-2 razy w tygodniu na włosy pozostaw na co najmniej 30 minut przed umyciem szamponem.
  • Alternatywnie kurację można również stosować po umyciu włosów szamponem.
  • Wskazówka: na czas ekspozycji przykryj włosy czepkiem - ciepło ułatwi włosom wchłonięcie cennych substancji obecnych w kosmetyku.
Nr art.: XEC-GYA-GC106
Zawartość: 200 ml
EAN: 8054609981057
Numer producenta: GC106
Marka: GYADA
Rodzaje produktów: Maski
Rodzaj włosów: Włosy zniszczone, Cienkie włosy, Suche włosy, Tłuste włosy
Właściwości: Nawilżający
Obszar zastosowania: Włosy
Specjalnie dla: Kobiety, Mężczyźni
Składniki (INCI)

Aloe Barbadensis Leaf Juice[1], Aqua, Behenamidopropyl Dimethylamine, Cetearylalcohol, Propandiol, Lactic Acid, Parfum, Glycerin, Cassia Italica Leaf Extract, Borago Officinalis (Borage) Seed Oil, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter[1], Melia Azadirachta (Neem) Seed Oil, Moringa Oleifera Seed Extract, Zanthoxylum Bungeanum Fruit Extract, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Sodium Hyaluronate, Ascorbyl Palmitate (Vitamin C), Tocopherol (Vitamin E), Sorbit, Lecithin, Benzyl Alcohol, Oleyl Alcohol, Tetrasodium Glutamate Diacetate, Ethylhexylglycerin, Citricacid, Limonene, Linalool, Cumarin, Citronellal, Phenoxyethanol, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Disodium Phosphate

  1. z kontrolowanych upraw ekologicznych
Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta
Producent: GYADA COSMETICS S.R.L., Via Dei Belfiore 71, 95028, Valverde (CT), Włochy, info@gyadacosmetics.com, www.gyadacosmetics.com

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla GYADA Hyalurvedic oczyszczająca maska do włosów

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder